Zdobywcy Herbu półmaratonów 2019 – zweryfikowani

Poniżej prezentujemy listę zdobywców Herbu półmaratonów za rok 2019

Lista osób które przeszły pozytywną weryfikację.

Lp Data weryfikacji Imię Nazwisko Rocznik Miasto Darowizna Wysyłka
1 19-06-2019 Beata Kossowska-Toć 1973 Kutno
2 19-06-2019 Bogdan Kowalczyk 1962 Warszawa TAK 25-06-2019
3 19-06-2019 Kamil Rybus 1990 Bocheń TAK 25-06-2019
4 19-06-2019 Maciej Gawryś 1975 Warszawa TAK 25-06-2019
5 19-06-2019 Bartosz Sawicki 1991 Gorzów Wielkopolski TAK 25-06-2019
6 19-06-2019 Jacek Walac 1983 Grodzisk Mazowiecki TAK 25-06-2019
7 19-06-2019 Rafał Kohut 1969 Gorzów Wielkopolski TAK 25-06-2019
8 19-06-2019 Niewiadomski Zdzisław 1949 Warszawa TAK 25-06-2019
9 19-06-2019 Bartosz Bryniarski 1979 Jelenia Góra TAK 08-07-2019
10 19-06-2019 Jacek Pikuła 1981 Bieruń TAK 25-06-2019
11 19-06-2019 Andrzej Kołodziej 1970 Miłkowice TAK 08-07-2019
12 19-06-2019 Kazimierz Sosna 1959 Bieruń TAK 25-06-2019
13 19-06-2019 Marek Miketa 1973 Rybnik TAK 08-07-2019
14 19-06-2019 Dorota Zowczak 1983 Komorniki TAK 25-06-2019
15 19-06-2019 Maciej Zowczak 1983 Komorniki TAK 25-06-2019
16 19-06-2019 Jacek Klimczak 1990 Żerków TAK 25-06-2019
17 19-06-2019 Tomasz Kwiatkowski 1986 Środa Wielkopolska TAK 25-06-2019
18 19-06-2019 Adam Kasica 1975 Grójec TAK 25-06-2019
19 19-06-2019 Roman Godziuk 1960 Toruń TAK 25-06-2019
20 25-06-2019 Łukasz Urych 1980 Katowice TAK 25-06-2019
21 25-06-2019 Kamil Janik 1990 Wrocław TAK 25-06-2019
22 25-06-2019 Marcin Piwowarczyk 1975 Radom TAK 25-06-2019
23 25-06-2019 Michał Lot 1993 Ruda Śląska TAK 25-06-2019
24 25-06-2019 Mateusz Pręcikowski 1993 Dobroń TAK 25-06-2019
25 25-06-2019 Darek Kosiorek 1967 Poznań TAK 08-07-2019
26 25-06-2019 Piotr Zuber 1993 Ruda Śląska TAK 08-07-2019
27 29-08-2018 Rafał Peszko 1995 Wrocław TAK 16-08-2019
28 06-07-2019 Krzysztof Kaczorowski 1974 Radom TAK 08-07-2019
29 06-07-2019 Sylwia Kwiatkowska 1992 Wrocław TAK 08-07-2019
30 06-07-2019 Barbara Kolasa 1956 Warszawa-Wesoła TAK 08-07-2019
31 06-07-2019 Andrzej Kolasa 1951 Warszawa-Wesoła TAK 08-07-2019
32 06-07-2019 Magdalena Biernat 1981 Inowrocław TAK 16-08-2019
33 06-07-2019 Stanisław Łabęda 1972 Warszawa
34 06-07-2019 Krzysztof Stawniak 1987 Września
35 06-07-2019 Tomasz Nowak 1987 Łowicz TAK 08-07-2019
36 06-07-2019 Mateusz Antosz 1994 Lubaczów TAK 08-07-2019
37 06-07-2019 Magdalena Kozik 1987 Wrocław TAK 08-07-2019
38 06-07-2019 Anna Musiał 1991 Poznań TAK 08-07-2019
39 06-07-2019 Marcin Jasiński 1982 Wrocław TAK 08-07-2019
40 06-07-2019 Karol Gajewski 1988 Piotrków Trybunalski
41 30-07-2019 Marcin Mikoś 1997 Opole TAK 31-07-2019
42 30-07-2019 Grzegorz Stępniak 2019 Słubice TAK 31-07-2019
43 30-07-2019 Andrzej Szarmach 1980 Płock TAK 31-07-2019
44 30-07-2019 Małgorzata Chełstowska 1980 Warszawa
45 30-07-2019 Agnieszka Maćkowiak 1987 Poznań TAK 31-07-2019
46 30-07-2019 Mariusz Trawka 1975 Miejska Górka TAK 02-09-2019
47 30-07-2019 Marcin Romanowicz 1978 Swędów
48 30-07-2019 Marcin Skoczylas 1982 Poznań TAK 31-07-2019
49 30-07-2019 Damian Matysiak 1986 Gniezno TAK 31-07-2019
50 30-07-2019 Sławomir Sawala 1972 Poznań TAK 31-07-2019
51 30-07-2019 Maciej Krzywonos 1978 Rozdrażew TAK 31-07-2019
52 30-07-2019 Artur Flis 1986 Michałowice TAK 16-08-2019
53 30-07-2019 Łukasz Czub 1978 Komorniki TAK 16-08-2019
54 30-07-2019 Olga Skolasińska 1982 Wrocław TAK 31-07-2019
55 30-07-2019 Krzysztof Jukiewicz 1973 Legionowo TAK 16-08-2019
56 30-07-2019 Marek Sadowski 1968 Góra TAK 31-07-2019
57 30-07-2019 Krzysztof Marcinowski 1977 Plewiska TAK 31-07-2019
58 30-07-2019 Marcin Peter 1975 Katowice TAK 31-07-2019
59 09-08-2019 Robert Mucha 1977 Załuski TAK 16-08-2019
60 09-08-2019 Dawid Gojke 1987 Władysławowo TAK 02-09-2019
61 09-08-2019 Tomasz Niwisiewicz 1980 Lubin TAK 02-09-2019
62 09-08-2019 Grzegorz Popielski 1979 Chojnów TAK 02-09-2019
63 09-08-2019 Tomasz Naumczyk 1980 Malbork TAK 02-09-2019
64 09-08-2019 Marcin Dzięgielewski 1976 Warszawa TAK 02-09-2019
65 09-08-2019 Paweł Lewandowski 1997 Tychy TAK 02-09-2019
66 09-08-2019 Mateusz Lewandowski 1989 Tychy TAK 02-09-2019
67 09-08-2019 Kamila Mikła 1980 Poznań TAK 02-09-2019
68 30-08-2019 Grzegorz Popielski 1979 Chojnów
69 30-08-2019 Marcin Napierała 1980 Koziegłowy TAK 16-09-2019
70 30-08-2019 Anna Madej 1988 Ińsko TAK 02-09-2019
71 30-08-2019 Agata Bochon 1993 Malbork
72 30-08-2019 Katarzyna Kiełczyńska 1975 Lubin TAK 02-09-2019
73 30-08-2019 Agata Łuszczyna 1979 Strzelce Opolskie TAK 02-09-2019
74 09-09-2019 Monika Kolej 1976 Gorzów Wlkp TAK 16-09-2019
75 09-09-2019 Sebastian Własinowicz 1990 Łomianki TAK 16-09-2019
76 09-09-2019 Szymon Woźniak 1987 Śrem TAK 16-09-2019
77 09-09-2019 Maciej Ugryn 1987 Warszawa TAK 16-09-2019
78 09-09-2019 Joanna Kilkowska 1969 Warszawa TAK 16-09-2019
79 09-09-2019 Jarosław Kilkowski 1966 Toruń TAK 16-09-2019
80 09-09-2019 Dorota Rechman-Nowakowska 1975 Gliwice TAK 16-09-2019
82 09-09-2019 Jarosław Siess 1961 Pabianice TAK 16-09-2019
83 09-09-2019 Mariusz Łobos 1970 Wałbrzych TAK 16-09-2019
84 09-09-2019 Paweł Rybiński 1980 Warszawa TAK 16-09-2019
85 09-09-2019 Marta Łucja Marczyńska 1988 Mosina TAK 16-09-2019
86 09-09-2019 Maciej Ułanowicz 1990 Lublin TAK 16-09-2019
87 09-09-2019 Piotr Grzegorek 1979 Śliwniki
88 09-09-2019 Yana Afanasyeva 1994 Krakow
89 09-09-2019 Przemysław Budniak 1980 Dąbrówka TAK 16-09-2019
90 09-09-2019 Kinga Łozak 1999 Giżycko TAK 16-09-2019
91 09-09-2019 Mariusz Naskręt 1975 Racot TAK 16-09-2019
92 09-09-2019 Natalia Jasińska 1982 Szczecin TAK 16-09-2019
93 09-09-2019 Łukasz Rajczak 1981 Modła TAK 16-09-2019
94 09-09-2019 Edward Orłowski 1973 Słupsk TAK 16-09-2019
95 09-09-2019 Robert Olejniczak 1965 Konarzewo TAK 16-09-2019
96 09-09-2019 Anna Leporowska 1976 Środa Wielkopolska TAK 16-09-2019
97 09-09-2019 Monika Swicarz 1976 Płock TAK 01-10-2019
98 09-09-2019 Miłosz Wałęsa 1986 Nowy Tomyśl TAK 16-09-2019
99 09-09-2019 Krzysztof Roczyński 1966 Gdańsk TAK 16-09-2019
100 09-09-2019 Andrzej Smoliński 1980 Tanowo TAK 16-09-2019
101 09-09-2019 Sebastian Winkler 1987 Wrocław TAK 16-09-2019
102 09-09-2019 Marcin Bednarek 1985 Poznań TAK 16-09-2019
103 09-09-2019 Marcin Kopczyk 2019 Warszawa TAK 16-09-2019
104 09-09-2019 Michał Szymczak 1986 Rogalinek TAK 16-09-2019
105 09-09-2019 Wojciech Ścibak 1984 Bydgoszcz
106 13-09-2019 Damian Bechta 1993 Warszawa TAK 16-09-2019
107 13-09-2019 Marcin Hampel 1979 Poznań TAK 16-09-2019
108 13-09-2019 Jacek Łowczak 1983 Warszawa TAK 01-10-2019
109 13-09-2019 Adam Zawada 1972 Gruszczyn TAK 16-09-2019
110 13-09-2019 Albert Dubij 1976 Ogrodniczki TAK 16-09-2019
111 13-09-2019 Ryszard Król 1966 Lublin TAK 16-09-2019
113 16-09-2019 Artur Kaczmarski 1977 Osiniec TAK 01-10-2019
114 16-09-2019 Katarzyna Elias 1965 Poznań TAK 01-10-2019
115 16-09-2019 Marzena Kaczmarska 1977 Osiniec TAK 01-10-2019
116 16-09-2019 Piotr Świstak 1984 Warszawa TAK 01-10-2019
117 16-09-2019 Robert Szulawski 1969 Warszawa TAK 01-10-2019
118 16-09-2019 Łukasz Kosieradzki 1991 Kraków TAK 01-10-2019
119 16-09-2019 Marcin Żerko 1980 Oborniki TAK 01-10-2019
120 16-09-2019 Mariusz Pańczyszyn 1975 Nysa TAK 01-10-2019
121 16-09-2019 Anna Tryniszewska 1987 Warszawa TAK 01-10-2019
122 16-09-2019 Joanna Górska 1981 Nowa Wieś Wielka TAK 01-10-2019
123 16-09-2019 Adriana Radziwonowicz 1978 Warszawa TAK 01-10-2019
124 16-09-2019 Mariusz Kozera 1975 Kaczory TAK 01-10-2019
125 16-09-2019 Karol Grzywacz 1986 Gdynia TAK 01-10-2019
126 16-09-2019 Dariusz Szustkiewicz 1975 Warszawa TAK 01-10-2019
127 16-09-2019 Arkadiusz Iwański 1976 Nowy Sącz TAK 01-10-2019
128 16-09-2019 Krzysztof Znamirowski 1972 Wrocław TAK 01-10-2019
129 16-09-2019 Dariusz Łukaszewski 1984 Warszawa TAK 01-10-2019
130 16-09-2019 Piotr Bajda 1964 Połczyno TAK 28-10-2019
131 16-09-2019 Rafał Biernacki 1985 Warszawa TAK 01-10-2019
132 16-09-2019 Maciej Kobusiński 1989 Wrocław TAK 01-10-2019
133 16-09-2019 Agata Dudka 1990 Złocieniec TAK 01-10-2019
134 16-09-2019 Andrzej Szałas 1969 Garwolin TAK 01-10-2019
135 16-09-2019 Andrzej Konkel 1977 Władysławowo TAK 01-10-2019
136 16-09-2019 Grzegorz Olszewski 1985 Kraków TAK 01-10-2019
137 29-09-2019 Kamila Kluska 1986 Międzybórz TAK 28-10-2019
138 29-09-2019 Bartłomiej Nowak 1974 Piła TAK 28-10-2019
139 29-09-2019 Łukasz Zając 1980 Krotoszyn TAK 01-10-2019
140 29-09-2019 Jakub Kuźma 1989 Kamionki TAK 01-10-2019
141 29-09-2019 Szymon Antczak 1988 Piotrków Trybunalski TAK 01-10-2019
142 29-09-2019 Jacek Demczar 1972 Trzcianka TAK 01-10-2019
143 29-09-2019 Magdalena Sobiech 1994 Olsztyn TAK 01-10-2019
144 29-09-2019 Eryk Sawala 1999 Poznań TAK 01-10-2019
145 29-09-2019 Jarosław Nehring 1971 Leszno TAK 01-10-2019
146 29-09-2019 Sebastian Cieślak 1988 Śrem TAK 28-10-2019
149 29-09-2019 Bartosz Trzcina 1976 Czechowice-Dziedzice TAK 01-10-2019
150 29-09-2019 Wojciech Pąprowicz 1982 Warszawa TAK 28-10-2019
151 29-09-2019 Adam Wierzbicki 1975 Lubin TAK 28-10-2019
152 29-09-2019 Patryk Kozłowski 1978 Góra Kalwaria TAK 01-10-2019
153 29-09-2019 Andrzej Protasewicz 1977 Sławno TAK 01-10-2019
154 29-09-2019 Artur Grzywaczyk 1964 Suchy Las TAK 01-10-2019
155 29-09-2019 Jan Syroka 1961 Legionowo TAK 01-10-2019
156 29-09-2019 Arkadiusz Mikołajczak 1990 Jarocin TAK 01-10-2019
157 29-09-2019 Arkadiusz Ptaszyński 1996 Olszewo
158 29-09-2019 Marek Szopa 1973 Gdynia TAK 28-10-2019
159 29-09-2019 Małgorzata Szopa 1975 Gdynia TAK 28-10-2019
160 29-09-2019 Paweł Jurkiewicz 1978 Olsztyn
161 29-09-2019 Zdzisław Heller 1956 Koszalin TAK 28-10-2019
162 29-09-2019 Krystian Chrapczyński 1976 Boguszów-Gorce TAK 01-10-2019
163 29-09-2019 Karol Marszałkowski 1984 Gdańsk TAK 28-10-2019
164 29-09-2019 Irmina Marciniak 1982 Śmigiel TAK 01-10-2019
165 29-09-2019 Wojciech Górka 1994 Elbląg TAK 01-10-2019
166 29-09-2019 Dorota Tatara 1984 Cyprzanów TAK 28-10-2019
167 29-09-2019 Anna Jagodzińska 1984 Gniezno TAK 28-10-2019
168 29-09-2019 Jacek Kurek 1976 Ostrówek
169 29-09-2019 Bartosz Cudak 1991 Lubin TAK 01-10-2019
170 29-09-2019 Iwona Misztalewska 1978 Gdynia TAK 01-10-2019
172 29-09-2019 Sebastian Misztalewski 1977 Gdynia TAK 01-10-2019
173 29-09-2019 Jakub Niemiec 1987 Bytom TAK 01-10-2019
174 29-09-2019 Anna Mizielinska 1991 Warszawa TAK 28-10-2019
175 29-09-2019 Łukasz Michałek 1981 Kraków TAK 01-10-2019
176 29-09-2019 Katarzyna Pawlak 1980 Luboń TAK 28-10-2019
178 29-09-2019 Jarosław Jędrzejczyk 1972 Głuszyca TAK 01-10-2019
179 29-09-2019 Agnieszka Jędrzejczyk 1980 Głuszyca TAK 01-10-2019
180 29-09-2019 Krzysztof Niecko 1982 Gdańsk TAK 28-10-2019
181 29-09-2019 Joanna Jagiełło 1980 Milejów TAK 28-10-2019
182 29-09-2019 Konrad Jagiełło 1980 Milejów TAK 28-10-2019
183 29-09-2019 Joanna Miazek 1988 Rokiciny TAK 28-10-2019
184 29-09-2019 Robert Rokosz 1985 Bolesławiec
186 21-10-2019 Rafał Kołbuc 1991 Wrocław TAK 30-10-2019
187 21-10-2019 Ewa Szymańska 1978 Świętochłowice TAK 28-10-2019
188 21-10-2019 Alicja Szkamruk 1987 Warszawa TAK 28-10-2019
189 21-10-2019 Michał Pracki 1998 Kalisz TAK 30-10-2019
190 21-10-2019 Kamil Majczak 1977 Płock TAK 30-10-2019
191 21-10-2019 Paweł Nowak 1985 Września
192 21-10-2019 Wojciech Perzyna 1988 Tarczyn TAK 28-10-2019
193 21-10-2019 Paweł Pyrzak 1985 Warszawa TAK 30-10-2019
194 21-10-2019 Jarosław Dąbrowski 1981 Chobienice TAK 28-10-2019
195 21-10-2019 Maria Molska 1981 Komorniki TAK 28-10-2019
196 21-10-2019 Mariusz Zalewski 1969 Strzelce Krajeńskie TAK 28-10-2019
197 21-10-2019 Marcin Sroka 1978 Plewiska TAK 30-10-2019
198 21-10-2019 Jerzy Krajewski 1982 Szczęsne TAK 28-10-2019
199 21-10-2019 Magdalena Sobol 2019 Nakło Nad Notecią TAK 28-10-2019
200 21-10-2019 Krzysztof Zieliński 1956 Góra TAK 28-10-2019
201 21-10-2019 Halina Gidel 1963 Brzeg Dolny TAK 28-10-2019
202 21-10-2019 Radosław Chaja 1986 Oborniki Śląskie TAK 30-10-2019
203 21-10-2019 Grzegorz Jamrozik 1988 Poznań TAK
204 21-10-2019 Basia Kapela 1988 Poznań TAK
205 21-10-2019 Piotr Baltaza 2019 Kraków
206 21-10-2019 Piotr Wietrzycki 1971 Włocławek
207 21-10-2019 Mateusz Niegot 1990 Ruda Śląska TAK 28-10-2019
208 21-10-2019 Tomasz Puszklewicz 1976 Słupsk TAK 30-10-2019
209 21-10-2019 Łukasz Maciejewski 2019 Legnica TAK 28-10-2019
210 21-10-2019 Mariusz Cybulski 1978 Bierutów TAK 30-10-2019
211 21-10-2019 Agnieszka Binkiewicz 2019 Oborniki Śląskie TAK 28-10-2019
212 21-10-2019 Radosław Hurysz 2019 Oborniki TAK 30-10-2019
213 21-10-2019 Mariusz Kossowski 1974 Lusowo TAK 28-10-2019
214 21-10-2019 Sylwia Nawrocka 1974 Żmigród TAK 30-10-2019
215 21-10-2019 Małgorzata Strzelecka 1972 Piła TAK 28-10-2019
216 21-10-2019 Grzegorz Zdyb 1973 Leśniów Wielki TAK 28-10-2019
217 21-10-2019 Sebastian Strzelecki 1973 Piła TAK 28-10-2019
218 21-10-2019 Darek Lutkiewicz 1966 Straszyn TAK 28-10-2019
219 21-10-2019 Wioletta Filipczyk 1978 Bytom TAK 30-10-2019
220 21-10-2019 Bogdan Cybulski 1958 Bolesławiec TAK 28-10-2019
221 21-10-2019 Ewelina Rumińska 1981 Piła TAK 30-10-2019
222 21-10-2019 Rafał Mandziak 1979 Poznań TAK 28-10-2019
223 21-10-2019 Jakub Szarkowski 1992 Warszawa TAK 28-10-2019
224 21-10-2019 Sebastian Kopaniecki 1974 Szczecin
225 21-10-2019 Beata Józefiak 1984 Plewiska TAK
226 21-10-2019 Marcin Żywiczka 1985 Wrocław TAK 28-10-2019
227 21-10-2019 Radosław Piskorski 1990 Kraków TAK 28-10-2019
228 21-10-2019 Wojciech Radziwon 2019 Ostróda
229 21-10-2019 Mateusz Hylla 1988 Tarnów Opolski TAK 30-10-2019
230 21-10-2019 Barbara Przesór 1982 Brzezinka TAK 28-10-2019
231 21-10-2019 Marta Szczelina 1982 Brzeszcze
232 21-10-2019 Krystian Tusień 1981 Zagnańsk TAK 28-10-2019
233 21-10-2019 Justyna Kowalska 1988 Tuszyn TAK 30-10-2019
234 21-10-2019 Piotr Leszkowicz 1975 Warszawa
235 21-10-2019 Maciej Klajna 1988 Wrocław TAK 28-10-2019
236 21-10-2019 Tomasz Sosiński 1982 Łódź TAK 28-10-2019
237 21-10-2019 Łukasz Jackowicz 1982 Łódź TAK 28-10-2019
238 21-10-2019 Nela Korzeniewska 1992 Warszawa TAK 28-10-2019
239 21-10-2019 Edyta Dubiel 1975 Lutynia TAK 30-10-2019
240 21-10-2019 Grzegorz Gałczyk 1979 Biały Kościół TAK 30-10-2019
241 21-10-2019 Joanna Gorczyca 1993 Jastrzębia TAK 28-10-2019
242 21-10-2019 Daniel Huchrak 1972 Wrocław
243 21-10-2019 Beata Jakubowska 1991 Warszawa TAK 30-10-2019
244 21-10-2019 Aneta Sawala 1976 Poznań TAK 30-10-2019
245 21-10-2019 Natalia Buczek 1989 Tarczyn TAK 30-10-2019
247 21-10-2019 Michał Ćwiertniak 1986 Kraków TAK 30-10-2019
248 21-10-2019 Andrzej Chojnowski 1975 Warszawa TAK 30-10-2019
249 21-10-2019 Małgorzata Knopek 1981 Wrocław TAK 30-10-2019
250 21-10-2019 Łukasz Strąk 1982 Wrocław TAK 30-10-2019
251 21-10-2019 Grzegorz Welc 1980 Chęciny TAK 30-10-2019
252 21-10-2019 Cezary Sak 1985 Kętrzyn TAK 30-10-2019
253 21-10-2019 Jarosław Sidor 1964 Kozińce TAK 30-10-2019
254 21-10-2019 Michał Kosiński 1981 Warszawa TAK 30-10-2019
255 21-10-2019 Mariusz Ślęzak 1973 Świdnik TAK 30-10-2019
256 21-10-2019 Irena Paździor 1959 Chełm TAK 30-10-2019
257 21-10-2019 Jerzy Apanasewicz 1973 Pruszcz Gdański TAK 30-10-2019
258 21-10-2019 Magda Apanasewicz 1974 Pruszcz Gdański TAK 30-10-2019
259 21-10-2019 Katarzyna Siewiera 1976 Polanica Zdrój TAK 30-10-2019
260 21-10-2019 Kamila Plewka 1979 Zgierz TAK 30-10-2019
261 21-10-2019 Dawid Jopek 1977 Nowy Tomyśl TAK 30-10-2019
262 21-10-2019 Artur Napurka 1977 Warszawa TAK 30-10-2019
263 21-10-2019 Wiesław Nojek 1964 Ornontowice TAK 30-10-2019
264 21-10-2019 Marzena Lisowska 1969 Wroclaw TAK 30-10-2019
265 21-10-2019 Karol Rąpała 1993 Jasło TAK 30-10-2019
266 21-10-2019 Mirek Fras 1975 Ostróda TAK 30-10-2019
267 21-10-2019 Michał Wasilewski 1973 Gdańsk TAK 30-10-2019
268 21-10-2019 Józef Ogrodniczuk 1961 Warszawa TAK 30-10-2019
269 21-10-2019 Agnieszka Sikorska 1982 Gdynia TAK
270 21-10-2019 Tomasz Motowidło 1979 Jastrzębie-Zdrój TAK 30-10-2019
271 21-10-2019 Piotr Wyleżoł 1984 Tarnowskie Góry TAK 30-10-2019
272 21-10-2019 Jarosław Korzeniewski 1975 Gorzów Wielkopolski TAK 30-10-2019
273 21-10-2019 Marcin Kuś 1979 Bydgoszcz TAK 30-10-2019
274 21-10-2019 Patryk Manulik 1993 Wrocław
275 21-10-2019 Wojciech Wójcik 1984 Szczecin TAK 30-10-2019
276 21-10-2019 Piotr Król 1993 Rzeszów TAK 30-10-2019
277 21-10-2019 Monika Marchel 1983 Karolina TAK 30-10-2019
278 21-10-2019 Robert Szymański 1974 Tarnowo Podgórne
279 21-10-2019 Elżbieta Matuszewska 1980 Włocławek
280 21-10-2019 Katarzyna Krawczyk 1982 Mrągowo TAK 30-10-2019
281 21-10-2019 Karol Grolewski 1975 Lubin TAK 30-10-2019
282 21-10-2019 Zbigniew Brzostowski 1962 Wrocław TAK 30-10-2019
283 21-10-2019 Dawid Woga 1991 Poznań TAK 30-10-2019
284 21-10-2019 Michał Zieliński 1986 Wrocław
286 21-10-2019 Emilia Mazur 1982 Połczyn Zdrój TAK 30-10-2019
287 21-10-2019 Piotr Skrzypiec 1991 Szczecin
288 21-10-2019 Michał Kruk 1988 Wrocław TAK 30-10-2019
289 21-10-2019 Karolina Szatkowska 1985 Bydgoszcz TAK 30-10-2019
290 21-10-2019 Tadeusz Agaciński 1965 Poznań TAK 30-10-2019
291 21-10-2019 Łukasz Dudkowiak 1977 Rogoźno Wlkp. TAK 30-10-2019
292 21-10-2019 Bartłomiej Nieć 1973 Wrocław TAK 30-10-2019
293 21-10-2019 Krzysztof Kaczmarek 1974 Kalisz TAK 30-10-2019
294 21-10-2019 Beata Bojarska 1984 Kraków
295 21-10-2019 Grzegorz Benderski 1971 Kwidzyn TAK 30-10-2019
296 21-10-2019 Łukasz Firaza 1982 Łódź TAK 30-10-2019
297 21-10-2019 Piotr Wiaderek 1985 Zalesie Górne TAK 30-10-2019
298 21-10-2019 Mariusz Steczkiewicz 1979 Poznań TAK 30-10-2019
299 27-10-2019 Kamil Lipiński 1995 Krapowice TAK 30-10-2019
301 27-10-2019 Barbara Woźniak 1955 Zagórze TAK 30-10-2019
302 27-10-2019 Longina Cholewińska 1966 Murowana Goślina TAK 30-10-2019
303 27-10-2019 Joanna Aleksandrowicz 1981 Szczecin TAK 30-10-2019
304 27-10-2019 Jan Kałuski 1983 Koziegłowy TAK 30-10-2019
305 27-10-2019 Beata Pyszkowska 1989 Warszawa TAK
306 27-10-2019 Paweł Wróbel 1989 Siechnice TAK 30-10-2019
308 27-10-2019 Paulina Karwasz 1992 Toruń TAK 30-10-2019
309 27-10-2019 Sławomir Stańczyk 1988 Stargard TAK 30-10-2019
310 27-10-2019 Jerzy Hubka 1961 Zabrze TAK
311 27-10-2019 Justyna Socha 1997 Radom TAK 30-10-2019
312 27-10-2019 Barbara Woźniak 1955 Zagórze
313 27-10-2019 Piotr Stelmach 1973 Wrocław TAK
314 27-10-2019 Mateusz Połczyński 1997 Zduńska Wola TAK
315 27-10-2019 Tomasz Witek 1972 Nowy Dwór Mazowiecki TAK 30-10-2019
316 27-10-2019 Martyna Witek 1971 Nowy Dwór Mazowiecki TAK 30-10-2019
317 27-10-2019 Piotr Fajkowski 1986 Warszawa
318 27-10-2019 Maria Pawłowska-Lis 1977 Janowiec TAK 30-10-2019
319 27-10-2019 Magdalena Majchrzak 1988 Kornice TAK 30-10-2019
320 27-10-2019 Grzegorz Woźniak 1985 Krajenka TAK 30-10-2019
321 27-10-2019 Edyta Konior 1974 Przeginia Duchowna TAK 30-10-2019
322 27-10-2019 Piotr Pękała 1971 Koszalin TAK 30-10-2019
323 27-10-2019 Michał Ślot 1974 Toruń TAK
324 27-10-2019 Piotr Marszałkowski 1988 Gdańsk TAK 30-10-2019
325 27-10-2019 Paweł Markiewicz 1983 Elbląg TAK 30-10-2019
326 27-10-2019 Weronika Kaźmierak 1985 Lublin TAK
327 27-10-2019 Paweł Szymanik 1973 Warszawa TAK
328 27-10-2019 Sebastian Zimny 1980 Tczewskie Łąki
329 27-10-2019 Barbara Jarosińska 1987 Śmigiel TAK
330 27-10-2019 Michał Dudkowiak 1984 Toruń TAK
331 27-10-2019 Agata Jóźwiak 1991 Dębica TAK
332 27-10-2019 Agnieszka Kępa 1983 Kornice TAK
333 27-10-2019 Mateusz Mercik 1982 Kraków
334 27-10-2019 Agnieszka Chrzanowska 1979 Szczecin
335 27-10-2019 Magdalena Jarczyk 1979 Kraków TAK
336 27-10-2019 Andrzej Dziekoński 1989 Warszawa TAK
337 08-11-2019 Stanisław Hrymak 1950 Lubaczów TAK
338 08-11-2019 Monika Skrońska 1977 Legionowo TAK
339 08-11-2019 Sylwia Urban 1984 Warszawa TAK
340 08-11-2019 Grzegorz Zdun 1983 Lublin TAK
341 08-11-2019 Kazimierz Sosna 1959 Bieruń TAK
342 08-11-2019 Paweł Pawlukiewicz 1991 Sigajny
343 08-11-2019 Monika Klimkowska 1971 Chełm TAK
344 08-11-2019 Barbara Wilczek 1979 Cyprzanów TAK
345 08-11-2019 Ryszard Martyniuk 1984 Strzelce Opolskie TAK
346 08-11-2019 Aleksandra Gasz 1992 Ruda Śląska TAK
347 08-11-2019 Agnieszka Dzięcielska 1976 Poznań
348 08-11-2019 Paweł Szymański 1986 Szczecin
349 08-11-2019 Paweł Küchler 1995 Gdynia TAK
350 08-11-2019 Agnieszka Wolińska 1979 Kutno TAK
351 08-11-2019 Emilia Woszczyk 1990 Warszawa TAK
352 08-11-2019 Wioleta Mercik 1982 Kraków
353 08-11-2019 Anna Wojuciechowska 1971 Poznań
354 08-11-2019 Przemysław Herzberg 1988 Toruń TAK
355 08-11-2019 Anna Jakubowska 1980 Piaseczno
356 08-11-2019 Radosław Sutor 2001 Lubin
357 08-11-2019 Artur Zjeżdżałka 1979 Krzekotowice TAK
358 08-11-2019 Mariusz Ewert 1982 Ostróda TAK