Zdobywcy Herbu półmaratonów 2019 – zweryfikowani

Poniżej prezentujemy listę zdobywców Herbu półmaratonów za rok 2019

Lista osób które przeszły pozytywną weryfikację.

Lp Data weryfikacji Imię Nazwisko Rocznik Miasto Darowizna Wysyłka
1 19-06-2019 Beata Kossowska-Toć 1973 Kutno
2 19-06-2019 Bogdan Kowalczyk 1962 Warszawa TAK 25-06-2019
3 19-06-2019 Kamil Rybus 1990 Bocheń TAK 25-06-2019
4 19-06-2019 Maciej Gawryś 1975 Warszawa TAK 25-06-2019
5 19-06-2019 Bartosz Sawicki 1991 Gorzów Wielkopolski TAK 25-06-2019
6 19-06-2019 Jacek Walac 1983 Grodzisk Mazowiecki TAK 25-06-2019
7 19-06-2019 Rafał Kohut 1969 Gorzów Wielkopolski TAK 25-06-2019
8 19-06-2019 Niewiadomski Zdzisław 1949 Warszawa TAK 25-06-2019
9 19-06-2019 Bartosz Bryniarski 1979 Jelenia Góra TAK 08-07-2019
10 19-06-2019 Jacek Pikuła 1981 Bieruń TAK 25-06-2019
11 19-06-2019 Andrzej Kołodziej 1970 Miłkowice TAK 08-07-2019
12 19-06-2019 Kazimierz Sosna 1959 Bieruń TAK 25-06-2019
13 19-06-2019 Marek Miketa 1973 Rybnik TAK 08-07-2019
14 19-06-2019 Dorota Zowczak 1983 Komorniki TAK 25-06-2019
15 19-06-2019 Maciej Zowczak 1983 Komorniki TAK 25-06-2019
16 19-06-2019 Jacek Klimczak 1990 Żerków TAK 25-06-2019
17 19-06-2019 Tomasz Kwiatkowski 1986 Środa Wielkopolska TAK 25-06-2019
18 19-06-2019 Adam Kasica 1975 Grójec TAK 25-06-2019
19 19-06-2019 Roman Godziuk 1960 Toruń TAK 25-06-2019
20 25-06-2019 Łukasz Urych 1980 Katowice TAK 25-06-2019
21 25-06-2019 Kamil Janik 1990 Wrocław TAK 25-06-2019
22 25-06-2019 Marcin Piwowarczyk 1975 Radom TAK 25-06-2019
23 25-06-2019 Michał Lot 1993 Ruda Śląska TAK 25-06-2019
24 25-06-2019 Mateusz Pręcikowski 1993 Dobroń TAK 25-06-2019
25 25-06-2019 Darek Kosiorek 1967 Poznań TAK 08-07-2019
26 25-06-2019 Piotr Zuber 1993 Ruda Śląska TAK 08-07-2019
27 29-08-2018 Rafał Peszko 1995 Wrocław TAK 16-08-2019
28 06-07-2019 Krzysztof Kaczorowski 1974 Radom TAK 08-07-2019
29 06-07-2019 Sylwia Kwiatkowska 1992 Wrocław TAK 08-07-2019
30 06-07-2019 Barbara Kolasa 1956 Warszawa-Wesoła TAK 08-07-2019
31 06-07-2019 Andrzej Kolasa 1951 Warszawa-Wesoła TAK 08-07-2019
32 06-07-2019 Magdalena Biernat 1981 Inowrocław TAK 16-08-2019
33 06-07-2019 Stanisław Łabęda 1972 Warszawa
34 06-07-2019 Krzysztof Stawniak 1987 Września
35 06-07-2019 Tomasz Nowak 1987 Łowicz TAK 08-07-2019
36 06-07-2019 Mateusz Antosz 1994 Lubaczów TAK 08-07-2019
37 06-07-2019 Magdalena Kozik 1987 Wrocław TAK 08-07-2019
38 06-07-2019 Anna Musiał 1991 Poznań TAK 08-07-2019
39 06-07-2019 Marcin Jasiński 1982 Wrocław TAK 08-07-2019
40 06-07-2019 Karol Gajewski 1988 Piotrków Trybunalski
41 30-07-2019 Marcin Mikoś 1997 Opole TAK 31-07-2019
42 30-07-2019 Grzegorz Stępniak 2019 Słubice TAK 31-07-2019
43 30-07-2019 Andrzej Szarmach 1980 Płock TAK 31-07-2019
44 30-07-2019 Małgorzata Chełstowska 1980 Warszawa
45 30-07-2019 Agnieszka Maćkowiak 1987 Poznań TAK 31-07-2019
46 30-07-2019 Mariusz Trawka 1975 Miejska Górka TAK 02-09-2019
47 30-07-2019 Marcin Romanowicz 1978 Swędów
48 30-07-2019 Marcin Skoczylas 1982 Poznań TAK 31-07-2019
49 30-07-2019 Damian Matysiak 1986 Gniezno TAK 31-07-2019
50 30-07-2019 Sławomir Sawala 1972 Poznań TAK 31-07-2019
51 30-07-2019 Maciej Krzywonos 1978 Rozdrażew TAK 31-07-2019
52 30-07-2019 Artur Flis 1986 Michałowice TAK 16-08-2019
53 30-07-2019 Łukasz Czub 1978 Komorniki TAK 16-08-2019
54 30-07-2019 Olga Skolasińska 1982 Wrocław TAK 31-07-2019
55 30-07-2019 Krzysztof Jukiewicz 1973 Legionowo TAK 16-08-2019
56 30-07-2019 Marek Sadowski 1968 Góra TAK 31-07-2019
57 30-07-2019 Krzysztof Marcinowski 1977 Plewiska TAK 31-07-2019
58 30-07-2019 Marcin Peter 1975 Katowice TAK 31-07-2019
59 09-08-2019 Robert Mucha 1977 Załuski TAK 16-08-2019
60 09-08-2019 Dawid Gojke 1987 Władysławowo TAK 02-09-2019
61 09-08-2019 Tomasz Niwisiewicz 1980 Lubin TAK 02-09-2019
62 09-08-2019 Grzegorz Popielski 1979 Chojnów TAK 02-09-2019
63 09-08-2019 Tomasz Naumczyk 1980 Malbork TAK 02-09-2019
64 09-08-2019 Marcin Dzięgielewski 1976 Warszawa TAK 02-09-2019
65 09-08-2019 Paweł Lewandowski 1997 Tychy TAK 02-09-2019
66 09-08-2019 Mateusz Lewandowski 1989 Tychy TAK 02-09-2019
67 09-08-2019 Kamila Mikła 1980 Poznań TAK 02-09-2019
68 30-08-2019 Grzegorz Popielski 1979 Chojnów
69 30-08-2019 Marcin Napierała 1980 Koziegłowy TAK 16-09-2019
70 30-08-2019 Anna Madej 1988 Ińsko TAK 02-09-2019
71 30-08-2019 Agata Bochon 1993 Malbork
72 30-08-2019 Katarzyna Kiełczyńska 1975 Lubin TAK 02-09-2019
73 30-08-2019 Agata Łuszczyna 1979 Strzelce Opolskie TAK 02-09-2019
74 09-09-2019 Monika Kolej 1976 Gorzów Wlkp TAK 16-09-2019
75 09-09-2019 Sebastian Własinowicz 1990 Łomianki TAK 16-09-2019
76 09-09-2019 Szymon Woźniak 1987 Śrem TAK 16-09-2019
77 09-09-2019 Maciej Ugryn 1987 Warszawa TAK 16-09-2019
78 09-09-2019 Joanna Kilkowska 1969 Warszawa TAK 16-09-2019
79 09-09-2019 Jarosław Kilkowski 1966 Toruń TAK 16-09-2019
80 09-09-2019 Dorota Rechman-Nowakowska 1975 Gliwice TAK 16-09-2019
82 09-09-2019 Jarosław Siess 1961 Pabianice TAK 16-09-2019
83 09-09-2019 Mariusz Łobos 1970 Wałbrzych TAK 16-09-2019
84 09-09-2019 Paweł Rybiński 1980 Warszawa TAK 16-09-2019
85 09-09-2019 Marta Łucja Marczyńska 1988 Mosina TAK 16-09-2019
86 09-09-2019 Maciej Ułanowicz 1990 Lublin TAK 16-09-2019
87 09-09-2019 Piotr Grzegorek 1979 Śliwniki
88 09-09-2019 Yana Afanasyeva 1994 Krakow
89 09-09-2019 Przemysław Budniak 1980 Dąbrówka TAK 16-09-2019
90 09-09-2019 Kinga Łozak 1999 Giżycko TAK 16-09-2019
91 09-09-2019 Mariusz Naskręt 1975 Racot TAK 16-09-2019
92 09-09-2019 Natalia Jasińska 1982 Szczecin TAK 16-09-2019
93 09-09-2019 Łukasz Rajczak 1981 Modła TAK 16-09-2019
94 09-09-2019 Edward Orłowski 1973 Słupsk TAK 16-09-2019
95 09-09-2019 Robert Olejniczak 1965 Konarzewo TAK 16-09-2019
96 09-09-2019 Anna Leporowska 1976 Środa Wielkopolska TAK 16-09-2019
97 09-09-2019 Monika Swicarz 1976 Płock
98 09-09-2019 Miłosz Wałęsa 1986 Nowy Tomyśl TAK 16-09-2019
99 09-09-2019 Krzysztof Roczyński 1966 Gdańsk TAK 16-09-2019
100 09-09-2019 Andrzej Smoliński 1980 Tanowo TAK 16-09-2019
101 09-09-2019 Sebastian Winkler 1987 Wrocław TAK 16-09-2019
102 09-09-2019 Marcin Bednarek 1985 Poznań TAK 16-09-2019
103 09-09-2019 Marcin Kopczyk 2019 Warszawa TAK 16-09-2019
104 09-09-2019 Michał Szymczak 1986 Rogalinek TAK 16-09-2019
105 09-09-2019 Wojciech Ścibak 1984 Bydgoszcz
106 13-09-2019 Damian Bechta 1993 Warszawa TAK 16-09-2019
107 13-09-2019 Marcin Hampel 1979 Poznań TAK 16-09-2019
108 13-09-2019 Jacek Łowczak 1983 Warszawa
109 13-09-2019 Adam Zawada 1972 Gruszczyn TAK 16-09-2019
110 13-09-2019 Albert Dubij 1976 Ogrodniczki TAK 16-09-2019
111 13-09-2019 Ryszard Król 1966 Lublin TAK 16-09-2019
113 16-09-2019 Artur Kaczmarski 1977 Osiniec TAK
114 16-09-2019 Katarzyna Elias 1965 Poznań TAK
115 16-09-2019 Marzena Kaczmarska 1977 Osiniec TAK
116 16-09-2019 Piotr Świstak 1984 Warszawa
117 16-09-2019 Robert Szulawski 1969 Warszawa TAK
118 16-09-2019 Łukasz Kosieradzki 1991 Kraków TAK
119 16-09-2019 Marcin Żerko 1980 Oborniki TAK
120 16-09-2019 Mariusz Pańczyszyn 1975 Nysa TAK
121 16-09-2019 Anna Tryniszewska 1987 Warszawa TAK
122 16-09-2019 Joanna Górska 1981 Nowa Wieś Wielka TAK
123 16-09-2019 Adriana Radziwonowicz 1978 Warszawa TAK
124 16-09-2019 Mariusz Kozera 1975 Kaczory TAK
125 16-09-2019 Karol Grzywacz 1986 Gdynia TAK
126 16-09-2019 Dariusz Szustkiewicz 1975 Warszawa
127 16-09-2019 Arkadiusz Iwański 1976 Nowy Sącz TAK
128 16-09-2019 Krzysztof Znamirowski 1972 Wrocław TAK
129 16-09-2019 Dariusz Łukaszewski 1984 Warszawa TAK
130 16-09-2019 Piotr Bajda 1964 Połczyno
131 16-09-2019 Rafał Biernacki 1985 Warszawa
132 16-09-2019 Maciej Kobusiński 1989 Wrocław
133 16-09-2019 Agata Dudka 1990 Złocieniec
134 16-09-2019 Andrzej Szałas 1969 Garwolin
135 16-09-2019 Andrzej Konkel 1977 Władysławowo
136 16-09-2019 Grzegorz Olszewski 1985 Kraków