Zdobywcy Herbu półmaratonów 2019 – zweryfikowani

Poniżej prezentujemy listę zdobywców Herbu półmaratonów za rok 2019

Lista osób które przeszły pozytywną weryfikację.

Lp Data weryfikacji Imię Nazwisko Rocznik Miasto Darowizna Wysyłka
1 19-06-2019 Beata Kossowska-Toć 1973 Kutno
2 19-06-2019 Bogdan Kowalczyk 1962 Warszawa TAK 25-06-2019
3 19-06-2019 Kamil Rybus 1990 Bocheń TAK 25-06-2019
4 19-06-2019 Maciej Gawryś 1975 Warszawa TAK 25-06-2019
5 19-06-2019 Bartosz Sawicki 1991 Gorzów Wielkopolski TAK 25-06-2019
6 19-06-2019 Jacek Walac 1983 Grodzisk Mazowiecki TAK 25-06-2019
7 19-06-2019 Rafał Kohut 1969 Gorzów Wielkopolski TAK 25-06-2019
8 19-06-2019 Niewiadomski Zdzisław 1949 Warszawa TAK 25-06-2019
9 19-06-2019 Bartosz Bryniarski 1979 Jelenia Góra TAK 08-07-2019
10 19-06-2019 Jacek Pikuła 1981 Bieruń TAK 25-06-2019
11 19-06-2019 Andrzej Kołodziej 1970 Miłkowice TAK 08-07-2019
12 19-06-2019 Kazimierz Sosna 1959 Bieruń TAK 25-06-2019
13 19-06-2019 Marek Miketa 1973 Rybnik TAK 08-07-2019
14 19-06-2019 Dorota Zowczak 1983 Komorniki TAK 25-06-2019
15 19-06-2019 Maciej Zowczak 1983 Komorniki TAK 25-06-2019
16 19-06-2019 Jacek Klimczak 1990 Żerków TAK 25-06-2019
17 19-06-2019 Tomasz Kwiatkowski 1986 Środa Wielkopolska TAK 25-06-2019
18 19-06-2019 Adam Kasica 1975 Grójec TAK 25-06-2019
19 19-06-2019 Roman Godziuk 1960 Toruń TAK 25-06-2019
20 25-06-2019 Łukasz Urych 1980 Katowice TAK 25-06-2019
21 25-06-2019 Kamil Janik 1990 Wrocław TAK 25-06-2019
22 25-06-2019 Marcin Piwowarczyk 1975 Radom TAK 25-06-2019
23 25-06-2019 Michał Lot 1993 Ruda Śląska TAK 25-06-2019
24 25-06-2019 Mateusz Pręcikowski 1993 Dobroń TAK 25-06-2019
25 25-06-2019 Darek Kosiorek 1967 Poznań TAK 08-07-2019
26 25-06-2019 Piotr Zuber 1993 Ruda Śląska TAK 08-07-2019
27 29-08-2018 Rafał Peszko 1995 Wrocław
28 06-07-2019 Krzysztof Kaczorowski 1974 Radom TAK 08-07-2019
29 06-07-2019 Sylwia Kwiatkowska 1992 Wrocław TAK 08-07-2019
30 06-07-2019 Barbara Kolasa 1956 Warszawa-Wesoła TAK 08-07-2019
31 06-07-2019 Andrzej Kolasa 1951 Warszawa-Wesoła TAK 08-07-2019
32 06-07-2019 Magdalena Biernat 1981 Inowrocław
33 06-07-2019 Stanisław Łabęda 1972 Warszawa
34 06-07-2019 Krzysztof Stawniak 1987 Września
35 06-07-2019 Tomasz Nowak 1987 Łowicz TAK 08-07-2019
36 06-07-2019 Mateusz Antosz 1994 Lubaczów TAK 08-07-2019
37 06-07-2019 Magdalena Kozik 1987 Wrocław TAK 08-07-2019
38 06-07-2019 Anna Musiał 1991 Poznań TAK 08-07-2019
39 06-07-2019 Marcin Jasiński 1982 Wrocław TAK 08-07-2019
40 06-07-2019 Karol Gajewski 1988 Piotrków Trybunalski