Zdobywcy Herbu półmaratonów 2018 – zweryfikowani

Poniżej prezentujemy listę zdobywców Herbu półmaratonów za rok 2018

Lista osób które przeszły pozytywną weryfikację.

Lp Data weryfikacji Imię Nazwisko Rocznik Miasto Darowizna Wysyłka
1 29-08-2018 Adam Kasica 1975 Grójec TAK 11-09-2018
2 29-08-2018 Jerzy Kopta 1945 Kraków TAK 11-09-2018
3 29-08-2018 Bogdan Kowalczyk 1962 Warszawa TAK 11-09-2018
4 29-08-2018 Arkadiusz Kempiński 1971 Gdynia TAK 11-09-2018
5 29-08-2018 Anna Jakubowska 1980 Piaseczno TAK 11-09-2018
6 29-08-2018 Jolanta Klusek 1970 Warszawa TAK 11-09-2018
7 29-08-2018 Marcin Kosiór 1983 Rąbczyn TAK 11-09-2018
8 29-08-2018 Robert Bonecki 1986 Warszawa TAK 11-09-2018
9 29-08-2018 Przemysław Misiec 1978 Wejherowo TAK 11-09-2018
10 29-08-2018 Jacek Walac 1983 Grodzisk Mazowiecki TAK 11-09-2018
11 29-08-2018 Tomasz Mucha 1975 Kielce TAK 11-09-2018
12 29-08-2018 Mariusz Naskręt 1975 Racot TAK 11-09-2018
13 29-08-2018 Darek Kosiorek 1967 Poznań TAK 11-09-2018
14 29-08-2018 Małgorzata Gostomska 1980 Czempiń TAK 11-09-2018
15 29-08-2018 Krzysztof Stodulski 1978 Krzyżanów TAK 11-09-2018
16 29-08-2018 Piotr Stankiewicz 1979 Białystok TAK 11-09-2018
17 29-08-2018 Krzysztof Kałamarz 1974 Wawrzeńczyce TAK 11-09-2018
18 29-08-2018 Marlena Tabisz 1975 Wrocław TAK 27-10-2018
19 29-08-2018 Damian Matysiak 1986 Gniezno TAK 08-10-2018
20 29-08-2018 Jakub Kalita 1981 Ostrowiec Świętokrzyski TAK 11-09-2018
21 29-08-2018 Marek Józef 1978 Katowice TAK 11-09-2018
22 29-08-2018 Kamil Wollny 1992 Kornice TAK 11-09-2018
23 29-08-2018 Marek Miketa 1971 Rybnik TAK 11-09-2018
24 29-08-2018 Ryszard Król 1966 Lublin TAK 11-09-2018
25 29-08-2018 Andrzej Kołodziej 1970 Miłkowice TAK 08-10-2018
26 29-08-2018 Dorota Zowczak 1983 Poznan TAK 11-09-2018
27 29-08-2018 Marcin Saganowski 1971 Tychy TAK 11-09-2018
28 29-08-2018 Łukasz Strąk 1982 Wrocław TAK 11-09-2018
29 29-08-2018 Lech Urlicki 1950 Nowa Sól TAK 11-09-2018
30 29-08-2018 Krzysztof Tyczyński 1980 Czerwonak TAK 11-09-2018
31 29-08-2018 Adam Wachowiak 1989 Stanisławów Drugi TAK 11-09-2018
32 29-08-2018 Helena Musioł 2018 Rybnik TAK 08-10-2018
33 29-08-2018 Piotr Waldera 1982 Głogów TAK 11-09-2018
34 29-08-2018 Ireneusz Żebrowski 1962 Stargard TAK 08-10-2018
35 29-08-2018 Robert Szymański 1974 Tarnowo Podgórne TAK 11-09-2018
36 29-08-2018 Robert Oskulski 1973 Kowary TAK 08-10-2018
37 29-08-2018 Krzysztof Budzyński 1985 Warszawa TAK 11-09-2018
38 29-08-2018 Marcin Skorliński 1971 Kostrzyn TAK 11-09-2018
39 29-08-2018 Grzegorz Roczeń 1978 Gołdap TAK 11-09-2018
40 29-08-2018 Marta Żabicka 1981 Gołdap TAK 11-09-2018
41 29-08-2018 Zbigniew Kruszona 1976 Kostrzyn TAK 11-09-2018
42 29-08-2018 Artur Burkacki 1979 Boguszów-Gorce TAK 11-09-2018
43 29-08-2018 Leszek Łukasik 1959 Oława TAK 11-09-2018
44 08-09-2018 Dariusz Pazik 1990 Rumia TAK 11-09-2018
45 08-09-2018 Andrzej Miśkiewicz 1966 Zawiercie TAK 11-09-2018
47 08-09-2018 Beata Żebrowska 1970 Ostrołęka TAK 11-09-2018
48 08-09-2018 Irina Wojnarowska 1987 Poznań TAK 11-09-2018
49 08-09-2018 Michał Jasiński 1990 Szczecin TAK 11-09-2018
50 08-09-2018 Małgorzata Kołodrub 1974 Warszawa TAK 11-09-2018
51 08-09-2018 Agata Niechoćko 1979 Gdańsk TAK 11-09-2018
52 08-09-2018 Damian Sucholewski 1978 Warszawa TAK 11-09-2018
53 08-09-2018 Szymon Pawlaczyk 1985 Bydgoszcz TAK 08-10-2018
54 08-09-2018 Sergiusz Janik 1988 Zawiercie TAK 14-09-2018
55 08-09-2018 Bożena Tyliszczak 1982 Kraków TAK 03-11-2018
56 08-09-2018 Iliana Antczak 1984 Miedziana Góra
57 08-09-2018 Magdalena Binkowska 1984 Poznań TAK 14-09-2018
58 08-09-2018 Eryk Sawala 1999 Poznań TAK 14-09-2018
59 08-09-2018 Michał Świątek 1979 Trzemeszno TAK 09-10-2018
60 08-09-2018 Piotr Kmieciak 1984 Łódź TAK 03-11-2018
61 08-09-2018 Jacek Staniszewski 1981 Świebodzice TAK 08-10-2018
62 08-09-2018 Patrycja Grzesiuk-Gapska 1985 Juszkowo TAK 08-10-2018
63 08-09-2018 Zdzisław Heller 1956 Koszalin TAK 14-09-2018
64 08-09-2018 Dorota Trzósło 1979 Więcbork TAK 14-09-2018
65 08-09-2018 Monika Grzegorczyk 1980 Zabrze TAK 03-11-2018
66 08-09-2018 Sławomir Stańczyk 1988 Stargard TAK 14-09-2018
67 08-09-2018 Michał Florek 1984 Kraków TAK 14-09-2018
68 12-09-2018 Grzegorz Buluk 1981 Namysłów TAK 08-10-2018
69 12-09-2018 Włodzimierz Lewicki 1959 Poznan TAK 03-11-2018
70 12-09-2018 Sebastian Biełuński 1977 Wrocław TAK 14-09-2018
71 12-09-2018 Stanisław Warykowski 1962 Olecko TAK 14-09-2018
72 12-09-2018 Tomasz Nowak 1987 Łowicz TAK 14-09-2018
73 12-09-2018 Paweł Głowacki 1987 Nowa Sól TAK 14-09-2018
74 12-09-2018 Paweł Styczyński 1988 Zawiercie TAK 14-09-2018
75 12-09-2018 Mateusz Czempiel 1989 Piekary Śląskie TAK 08-10-2018
77 19-09-2018 Izabela Grabowska 1980 Kaczory TAK 08-10-2018
78 19-09-2018 Tomasz Małkowski 1982 Zabrze TAK 08-10-2018
79 19-09-2018 Malwina Kruczkowska 1998 Gryfino TAK 08-10-2018
80 19-09-2018 Kinga Kroczyńska 1979 Kołobrzeg TAK 09-10-2018
81 19-09-2018 Artur Bąkiewicz 1990 Lubicz TAK 08-10-2018
82 19-09-2018 Waldemar Pietrzyński 2018 Krzyż Wielkopolski TAK 08-10-2018
83 19-09-2018 Rafał Mol 1975 Kaczory TAK 08-10-2018
84 19-09-2018 Marek Szopa 1973 Gdynia TAK 08-10-2018
85 19-09-2018 Krzysztof Jachira 1984 Świnoujście TAK 08-10-2018
86 19-09-2018 Damian Bechta 1993 Biała Podlaska TAK 08-10-2018
87 19-09-2018 Adam Ciechański 1968 Bukowiec TAK 08-10-2018
88 19-09-2018 Marcin Sroka 1978 Plewiska TAK 08-10-2018
89 19-09-2018 Agnieszka Adamczyk 1982 Nakło Nad Notecią TAK 08-10-2018
91 19-09-2018 Michał Kowal 2018 Nakło Nad Notecią TAK 08-10-2018
92 19-09-2018 Robert Kropiński 1982 Drezdenko TAK 08-10-2018
93 19-09-2018 Małgorzata Szopa 1975 Gdynia TAK 08-10-2018
94 19-09-2018 Wioleta Bęben 1972 Kożuchów TAK 08-10-2018
95 19-09-2018 Józef Ogrodniczuk 1961 Warszawa TAK 08-10-2018
96 19-09-2018 Łukasz Pyka 1977 Opole TAK 08-10-2018
97 19-09-2018 Bogusława Chuchra 1975 Szprotawa TAK 08-10-2018
99 19-09-2018 Łukasz Bojkowski 1987 Stęszew TAK 08-10-2018
100 19-09-2018 Miłosz Matillek 1989 Międzybórz TAK 08-10-2018
101 19-09-2018 Radosław Stachowski 1985 Poznań TAK 08-10-2018
102 19-09-2018 Krzysztof Kurek 1969 Miłkowice TAK 08-10-2018
103 19-09-2018 Tomasz Twardowski 1976 Wrocław TAK 08-10-2018
104 19-09-2018 Krzysztof Magdziarz 1982 Skarżysko-Kamienna TAK 08-10-2018
105 19-09-2018 Mariusz Żywiec 1971 Olsztyn TAK 08-10-2018
106 19-09-2018 Maria Biernat 1977 Limanowa TAK 08-10-2018
107 19-09-2018 Przemysław Bałamut 1984 Krzyż Wielkopolski TAK 08-10-2018
108 19-09-2018 Donata Pastwa 1971 Bydgoszcz TAK 08-10-2018
109 19-09-2018 Artur Zjeżdżałka 1979 Pępowo TAK 08-10-2018
110 19-09-2018 Kasia Najkowska 1985 Myślibórz TAK 08-10-2018
111 19-09-2018 Klaudia Marchewka 1993 Kraków TAK 08-10-2018
112 19-09-2018 Iwona Sitarek 1969 Grójec TAK 08-10-2018
113 19-09-2018 Wioleta Pawłowska / Sierachan 1987 Pabianice TAK 08-10-2018
114 19-09-2018 Rafał Szymski 1979 Radzionków TAK 08-10-2018
115 27-09-2018 Małgorzata Dygoń 1977 Gliwice TAK 08-10-2018
116 27-09-2018 Katarzyna Nowicka 1977 Mareza TAK 08-10-2018
117 27-09-2018 Sebastian Wiecha 1981 Chudoba TAK 08-10-2018
118 27-09-2018 Piotr Nazar 1985 Piła TAK 08-10-2018
119 27-09-2018 Michał Bejma 1982 Murowana Goślina TAK 08-10-2018
120 27-09-2018 Krzysztof Stokwiszewski 1984 Otwock TAK 08-10-2018
121 27-09-2018 Mirosław Rzepka 1960 Warszawa TAK 08-10-2018
122 27-09-2018 Agata Łuszczyna 1979 Strzelce Opolskie TAK 08-10-2018
123 27-09-2018 Magdalena Michalak 1980 Warszawa TAK 08-10-2018
124 27-09-2018 Ryszard Jacewicz 1962 Olsztyn TAK 27-10-2018
125 27-09-2018 Mirosław Włodarczyk 1976 Włodawa TAK 08-10-2018
126 27-09-2018 Robert Kowalczyk 2018 Sosnie TAK 09-10-2018
127 27-09-2018 Mikołaj Gierłowski 1981 Strzelce Krajeńskie TAK 08-10-2018
128 27-09-2018 Marek Stokowski 1977 Warszawa TAK 08-10-2018
129 27-09-2018 Jacek Pasela 1981 Gotkowice TAK 08-10-2018
130 27-09-2018 Ewa Brączyk 1976 Więcbork TAK 08-10-2018
131 27-09-2018 Renata Wojtaś 1973 Szprotawa TAK 08-10-2018
132 27-09-2018 Piotr Twardowski 1976 Kutno TAK 08-10-2018
133 27-09-2018 Piotr Staniszewski 1985 Kutno TAK 08-10-2018
134 27-09-2018 Wojciech Hołownia 1957 Bydgoszcz TAK 27-10-2018
135 27-09-2018 Agnieszka Bardecka 1978 Łomianki TAK 08-10-2018
136 27-09-2018 Andrzej Szarmach 1980 Płock TAK 08-10-2018
137 27-09-2018 Marta Pawełas 1986 Warszawa
138 27-09-2018 Marta Marczewska 1983 Zielona Góra TAK 08-10-2018
139 27-09-2018 Łukasz Zając 1984 Bytom TAK 27-10-2018
141 27-09-2018 Krzysztof Jaśkiewicz 1979 Lubin TAK 08-10-2018
142 27-09-2018 Kacper Michalczenia 1999 Wiechlice
143 27-09-2018 Wanda Gwiazda 1955 Szprotawa
144 06-10-2018 Magdalena Puczyńska 1981 Zabłudów TAK 09-10-2018
145 06-10-2018 Mariusz Wąsicki 1980 Elbląg TAK 09-10-2018
146 06-10-2018 Stanisław Hrymak 1950 Lubaczów TAK 27-10-2018
147 06-10-2018 Krzysztof Pluta 1982 Koziegłowy TAK 09-10-2018
148 06-10-2018 Zbigniew Kondera 1975 Piła TAK 09-10-2018
149 29-10-2018 Sławomir Dominiak 1972 Ostrów Wielkopolski TAK 27-10-2018
150 29-10-2018 Iwona Dominiak 1972 Ostrów Wielkopolski TAK 27-10-2018
151 29-10-2018 Marcin Ostrowski 1986 Warszawa TAK 19-11-2018
152 29-10-2018 Robert Lemiński 1971 Zielona Góra TAK 29-10-2018
153 29-10-2018 Justyna Lisiak 1982 Niechanowo TAK 29-10-2018
154 29-10-2018 Robert Pobiedziński 1993 Złotów TAK 29-10-2018
155 29-10-2018 Michał Klyszcz 1994 Otmice TAK 29-10-2018
156 29-10-2018 Michał Skiba 1988 Szczecin TAK 29-10-2018
157 29-10-2018 Tomasz Świetlik 1960 Koszalin TAK 06-11-2018
158 29-10-2018 Marek Gajda 1976 Tarnowskie Góry TAK 29-10-2018
159 29-10-2018 Brygida Surożyńska 1971 Polkowice TAK 29-10-2018
160 29-10-2018 Grzegorz Zakrzewski 1994 Drezdenko TAK 29-10-2018
161 29-10-2018 Krzysztof Gąsiorowski 1987 Opole TAK 29-10-2018
162 29-10-2018 Tatiana Frieze 1978 Łódź TAK 29-10-2018
163 29-10-2018 Paweł Łysy 1994 Siemianowice Śląskie TAK 29-10-2018
164 29-10-2018 Justyna Horyd 1978 Bydgoszcz TAK 19-11-2018
165 29-10-2018 Mariusz Śmiech 1978 Kraków TAK 29-10-2018
166 29-10-2018 Grzegorz Zdun 1983 Lublin TAK 29-10-2018
167 29-10-2018 Ryszard Martyniuk 1984 Strzelce Opolskie TAK 29-10-2018
168 29-10-2018 Grzegorz Wytrykowski 1970 Zielona Góra TAK 29-10-2018
169 29-10-2018 Joanna Bardo 1988 Kraków TAK 19-11-2018
170 29-10-2018 Beata Owczarek 1991 Warszawa TAK 29-10-2018
171 29-10-2018 Marta Grycko 1977 Warszawa TAK 29-10-2018
172 29-10-2018 Maciej Dziubek 1987 Warszawa TAK 29-10-2018
173 29-10-2018 Sławomir Lizurej 1977 Kraków TAK 29-10-2018
174 29-10-2018 Agata Grabowska 1997 Mogilno TAK 29-10-2018
175 29-10-2018 Anna Caniboł 2018 Gołkowice TAK 29-10-2018
176 29-10-2018 Dariusz Marcinkowski 1958 Sochaczew TAK 29-10-2018
177 29-10-2018 Wojciech Filipek 1982 Chrzanów TAK 29-10-2018
178 29-10-2018 Katarzyna Nowak 1978 Golina TAK 29-10-2018
179 29-10-2018 Sławomir Sawala 1972 Poznań TAK 29-10-2018
180 29-10-2018 Łukasz Grajcar 1983 Mosina TAK 29-10-2018
181 29-10-2018 Aneta Sawala 1976 Poznań TAK 29-10-2018
182 29-10-2018 Maja Mejsner 1978 Jeżów Sudecki TAK 29-10-2018
183 29-10-2018 Ewelina Hunkiewicz 1976 Marki TAK 29-10-2018
184 29-10-2018 Mateusz Kwintkiewicz 1991 Mogilno TAK 29-10-2018
185 29-10-2018 Krzysztof Kozak 1981 Kraków TAK 06-11-2018
186 29-10-2018 Robert Grubek 1972 Komorów TAK 29-10-2018
189 29-10-2018 Marek Będźkowski 2018 Ostrołęka TAK 29-10-2018
190 29-10-2018 Karolina Matelska 1980 Plewiska TAK 19-11-2018
191 29-10-2018 Jakub Ostaszewski 1971 Warszawa TAK 29-10-2018
192 29-10-2018 Artur Lewandowski 1985 Kobyłka TAK 29-10-2018
193 29-10-2018 Tomasz Seręga 1974 Bolęcin TAK 29-10-2018
194 29-10-2018 Katarzyna Baszczyńska 1966 Warszawa TAK 29-10-2018
195 29-10-2018 Tomasz Baszczyński 1964 Warszawa TAK 29-10-2018
196 29-10-2018 Krzysztof Fikas 1959 Myślenice TAK 29-10-2018
197 29-10-2018 Adam Stachowiak 1976 Zabrze TAK 29-10-2018
198 29-10-2018 Marcin Sławek 1984 Kraków TAK 29-10-2018
199 29-10-2018 Karolina Królikowska 1996 Rzeszów TAK 29-10-2018
200 29-10-2018 Konrad Leśko 1992 Palikówka TAK 29-10-2018
201 29-10-2018 Monika Pawłowska 1978 Ujście TAK 29-10-2018
202 29-10-2018 Adam Szewiak 1983 Warszawa TAK 29-10-2018
203 29-10-2018 Mateusz Hylla 1988 Tarnów Opolski TAK 29-10-2018
204 29-10-2018 Martyna Błasiak 1994 Sieradz TAK 29-10-2018
205 29-10-2018 Piotr Dudzik 1971 Elbląg TAK 29-10-2018
206 29-10-2018 Lech Wróblewski 1984 Grudziądz TAK 29-10-2018
207 29-10-2018 Paweł Musiał 1978 Warszawa TAK 29-10-2018
208 29-10-2018 Katarzyna Piskorska 1974 Olszanka
209 29-10-2018 Ewa Szyszko 1980 Marki TAK 29-10-2018
210 29-10-2018 Mateusz Masztalerz 1987 Jaraczewo
211 29-10-2018 Marcin Mejsner 1977 Jeżów Sudecki TAK 29-10-2018
212 29-10-2018 Krzysztof Jukiewicz 1973 Legionowo TAK 29-10-2018
213 29-10-2018 Piotr Posyniak 1974 Brzeg TAK 29-10-2018
214 29-10-2018 Wojciech Łądkowski 1978 Gdynia TAK 29-10-2018
215 29-10-2018 Karolina Wrzosek 1989 Czeladź TAK 29-10-2018
216 29-10-2018 Marcin Hampel 1979 Poznań TAK 29-10-2018
217 29-10-2018 Joanna Walesz 1975 Jaworzno TAK 29-10-2018
218 29-10-2018 Marlena Kurowska 1983 Kamienna Góra
219 29-10-2018 Małgorzata Domino 1964 Wrocław TAK 29-10-2018
220 29-10-2018 Rafał Balcerowski 1981 Ząbki TAK 05-11-2018
221 29-10-2018 Adrian Nowak 1977 Golina TAK 05-11-2018
222 29-10-2018 Krzysztof Liszewski 1971 Kamionka TAK 05-11-2018
223 29-10-2018 Kinga Friebe 1990 Golina TAK 05-11-2018
224 29-10-2018 Anna Posyniak 1974 Brzeg TAK 19-11-2018
225 29-10-2018 Michał Łuksza 1987 Hajnówka TAK 19-11-2018
226 29-10-2018 Jowita Janus 1990 Poznań TAK 05-11-2018
227 29-10-2018 Jolanta Szarzyńska-Grychnik 1969 Zbrosławice TAK 05-11-2018
228 29-10-2018 Jarosław Formela 1974 Ostrów Wielkopolski TAK 05-11-2018
229 29-10-2018 Izabela Wójcik 1978 Kielce TAK 05-11-2018
230 29-10-2018 Łukasz Majerski 1987 Bydgoszcz TAK 05-11-2018
231 29-10-2018 Karolina Zakutyńska-Kowalczyk 2018 Niekłonice TAK 05-11-2018
232 29-10-2018 Marcin Czyż 1988 Katowice TAK 05-11-2018
233 29-10-2018 Mariola Bakalarska 1968 Warszawa TAK 19-11-2018
234 29-10-2018 Krzysztof Koniec 1970 Więcbork TAK 05-11-2018
235 29-10-2018 Robert Siwy 1974 Szczecin TAK 05-11-2018
236 29-10-2018 Ewa Pustelnik 1977 Żory TAK 19-11-2018
237 29-10-2018 Rajmund Kiełczyński 1977 Lubin TAK 05-11-2018
238 29-10-2018 Marcin Prochwicz 1985 Kraków TAK 19-11-2018
239 29-10-2018 Tomasz Brodowski 1979 Międzyborów
240 29-10-2018 Marcin Woźny 1980 Warszawa TAK 06-11-2018
241 29-10-2018 Agnieszka Kwiatkowska 1980 Koło TAK 19-11-2018
242 29-10-2018 Łukasz Gapiński 1983 Wąbrzeźno TAK 05-11-2018
243 29-10-2018 Michał Zieliński 1986 Wrocław TAK 05-11-2018
244 29-10-2018 Dorota Piróg 1977 Kielce TAK 05-11-2018
245 29-10-2018 Tomasz Ciuła 1981 Kraków TAK 05-11-2018
246 29-10-2018 Karina Fruba 1983 Redzikowo TAK 05-11-2018
247 29-10-2018 Magdalena Raczyńska 1990 Łęczyca TAK 05-11-2018
248 29-10-2018 Przemysław Patura 1982 Skierniewice TAK 05-11-2018
249 29-10-2018 Małgorzata Domino 1964 Wrocław TAK 05-11-2018
250 29-10-2018 Agata Drabarek 1989 Sława TAK 05-11-2018
251 29-10-2018 Jakub Mastalski 1987 Chocznia / Wadowice TAK 05-11-2018
252 29-10-2018 Kamil Madejek 1986 Warszawa TAK 19-11-2018
253 29-10-2018 Janusz Redziak 1970 Bledzew TAK 19-11-2018
254 29-10-2018 Joanna Różańska 1984 Orzesze TAK 05-11-2018
255 29-10-2018 Katarzyna Kiełczyńska 1975 Lubin TAK 05-11-2018
256 29-10-2018 Jolanta Bąkowska 1966 Więcbork
257 29-10-2018 Dariusz Polski 1966 Lublin TAK 19-11-2018
258 29-10-2018 Marcin Prądzyński 1977 Bydgoszcz TAK 05-11-2018
259 29-10-2018 Wiktor Olszewski 1992 Sieradz TAK 06-11-2018
260 29-10-2018 Janusz Sawczyszyn 1966 Wrocław TAK 05-11-2018
261 29-10-2018 Marcin Dzięgielewski 1976 Warszawa TAK 05-11-2018
262 29-10-2018 Marcin Leśko 1987 Palikówka TAK 05-11-2018
263 29-10-2018 Małgorzata Guzowska 1986 Gniezno TAK 05-11-2018
264 29-10-2018 Dariusz Sekulski 1974 Gniezno TAK 05-11-2018
265 29-10-2018 Ewelina Jakóbczyk 1992 Gorzów Wlkp. TAK 05-11-2018
266 29-10-2018 Justyna Ettinger 1979 Nowa Wieś Wielka TAK 19-11-2018
267 29-10-2018 Renata Kruszewska 1972 Wrocław TAK 05-11-2018
268 29-10-2018 Sebastian Cieślak 1988 Śrem TAK 19-11-2018
269 29-10-2018 Stanisław Barański 1972 Gościeszowice TAK 19-11-2018
270 29-10-2018 Katarzyna Garnczarek 1983 Bytom TAK 19-11-2018
271 29-10-2018 Paweł Cybulski 1978 Lubin TAK 06-11-2018
272 29-10-2018 Bożena Dyjak 1963 Wrocław TAK 05-11-2018
273 29-10-2018 Monika Rękosiewicz-Tokarz 1977 Głogów Małopolski TAK 05-11-2018
274 29-10-2018 Agnieszka Dziergwa 1984 Iwiny
275 29-10-2018 Beata Sarna 1970 Wrocław TAK 06-11-2018
276 03-11-2018 Sylwia Świszcz 1990 Szczecin TAK 19-11-2018
277 03-11-2018 Agnieszka Kupich 1975 Kaczory TAK 06-11-2018
278 03-11-2018 Jarosław Korzeniewski 1975 Gorzów Wielkopolski TAK 06-11-2018
279 03-11-2018 Agnieszka Przytulska 1989 Kostrzyn TAK 06-11-2018
280 03-11-2018 Karol Rąpała 1993 Jasło TAK 06-11-2018
281 03-11-2018 Emilia Trzmielewska 1980 Włocławek TAK 06-11-2018
282 03-11-2018 Jolanta Cymborska 1981 Warszawa TAK 06-11-2018
283 03-11-2018 Dominik Frąckowiak 1988 Nietążkowo TAK 19-11-2018
284 03-11-2018 Miłosz Dziewulski 1979 Krobia TAK 06-11-2018
285 03-11-2018 Jarek Cęcelewski 1970 Cisie TAK 06-11-2018
286 03-11-2018 Bogdan Cybulski 1958 Bolesławiec TAK 06-11-2018
287 03-11-2018 Mariusz Wawrzyniuk 1979 Skwierzyna TAK 19-11-2018
288 03-11-2018 Jacek Klimczak 1990 Żerków TAK 19-11-2018
289 03-11-2018 Beata Kopeć 1991 Głogów Młp. TAK 19-11-2018
290 03-11-2018 Tomasz Michałek 1975 Wymysłów TAK 19-11-2018
291 03-11-2018 Katarzyna Jackowska 1974 Poznań TAK 19-11-2018
292 03-11-2018 Piotr Sitek 2018 Gorzów Wlkp. TAK 19-11-2018
293 03-11-2018 Michał Mandosik 1982 Toruń TAK 19-11-2018
294 03-11-2018 Maciej Kulina 1993 Luboszyce TAK 19-11-2018
295 03-11-2018 Sandra Budziszewska 1989 Wschowa TAK 19-11-2018
296 03-11-2018 Rafał Sakiewicz 1975 Toruń TAK 19-11-2018
297 03-11-2018 Klaudia Różyczka 1983 Smolarnia TAK 19-11-2018
298 03-11-2018 Artur Sienkiewicz 1978 Dobre Miasto TAK 19-11-2018
299 16-11-2018 Paweł Szymanik 1973 Warszawa TAK 19-11-2018
300 16-11-2018 Marcin Małek 1995 Lisia Góra
301 16-11-2018 Rafał Kwaśniok 2018 Toszek TAK 19-11-2018
302 16-11-2018 Bogusława Dziedzic 1975 Prażmów
303 16-11-2018 Agnieszka Zbielska 1977 Piła
304 16-11-2018 Agnieszka Kopieniak 1980 Poznań TAK 19-11-2018
305 16-11-2018 Monika Kolbe 1975 Strzelce Opolskie TAK 19-11-2018
306 16-11-2018 Łukasz Biłogan 1980 Oleśnica TAK 19-11-2018
307 16-11-2018 Małgorzata Kaszuba-Śmieja 1976 Gliwice TAK 19-11-2018
308 16-11-2018 Aneta Zaręba 1979 Warszawa TAK 19-11-2018
309 16-11-2018 Damian Ignaczak 1986 Wągrowiec TAK 19-11-2018
310 16-11-2018 Anna Latkowska 1982 Kielce TAK 19-11-2018
311 16-11-2018 Mirosław Tadrała 1967 Wrocław
312 16-11-2018 Grzegorz Matuszewski 1993 Paszowice TAK 19-11-2018
313 16-11-2018 Adrian Drozdowski 1982 Bielawa TAK 19-11-2018
314 16-11-2018 Adam Zimmerman 1980 Wrocław TAK 19-11-2018
315 16-11-2018 Roman Godziuk 1960 Toruń TAK 19-11-2018
316 16-11-2018 Tomasz Andrzejewski 1990 Sulechów TAK 19-11-2018
317 16-11-2018 Robert Cincio 2018 Biesiekierz TAK 19-11-2018
318 16-11-2018 Łukasz Łowiński 1981 Komorniki TAK 19-11-2018
319 16-11-2018 Dariusz Poliński 1966 Jeziorany TAK 19-11-2018
320 16-11-2018 Łukasz Kuciński 1992 Elbląg
321 16-11-2018 Piotr Kowalski 1991 Mogilno TAK 19-11-2018
322 16-11-2018 Piotr Grapatyn 1976 Bydgoszcz
323 16-11-2018 Piotr Wiaderek 1985 Zalesie Górne TAK 19-11-2018
324 16-11-2018 Krzysztof Wilczyński 1960 Poznań
325 16-11-2018 Paweł Rybiński 1980 Warszawa TAK 19-11-2018
326 16-11-2018 Marcin Butzek 1979 Marcinowice TAK 19-11-2018
327 16-11-2018 Gosia Nowak 1986 Namysłów TAK 19-11-2018
328 16-11-2018 Rafał Buchalski 1993 Lądek TAK 19-11-2018
329 16-11-2018 Łukasz Czarny 2018 Kraków TAK 19-11-2018
331 16-11-2018 Łukasz Ciszowski 1981 Czeladź TAK 19-11-2018
332 16-11-2018 Maciej Kawka 1982 Chorzów TAK 19-11-2018
333 16-11-2018 Marcin Borchert 1981 Świętochłowic TAK 19-11-2018
334 16-11-2018 Tomasz Jasiński 1977 Pleszew
335 16-11-2018 Anna Gorus 1983 Zabrze TAK 19-11-2018
336 16-11-2018 Jaroslaw Manthaj 1960 Jelenia Góra
337 16-11-2018 Michał Buczko 1983 Namysłów TAK 19-11-2018
338 16-11-2018 Ewelina Sokół-Oleś 1970 Pawłowice
339 16-11-2018 Dorota Bork 1989 Gdańsk
340 16-11-2018 Roman Kotarski 1972 Lublin
341 16-11-2018 Anna Filik 1990 Czeladź TAK 19-11-2018
342 16-11-2018 Justyna Formela 1979 Ostrów Wielkopolski TAK 19-11-2018
343 16-11-2018 Marek Dziewiątka 1962 Czechowice Dziedzice
344 16-11-2018 Michał Jajuga 1980 Poznań
345 16-11-2018 Zbigniew Szymczak 1969 Ząbki TAK 19-11-2018
346 16-11-2018 Dariek Tchórz 1976 Radzymin TAK 19-11-2018
347 16-11-2018 Witold Martynowski 1969 Rogozino TAK 19-11-2018
348 16-11-2018 Krzysztof Kot 1978 Rzeszów
350 16-11-2018 Andrzej Jacek 1953 Zamość