Zdobywcy herbu półmaratonów 2017 – zweryfikowani

Poniżej prezentujemy listę zdobywców Herbu półmaratonów za rok 2017

Lista osób które przeszły pozytywną weryfikację.

Lp Data weryfikacji Imię Nazwisko Rocznik Miasto Darowizna Wysyłka
1 2017-07-30 Mirosław Potoczny 1974 Jaworzno TAK 2017-12-04
2 2017-07-30 Andrzej Kołodziej 1970 Miłkowice TAK 2017-12-04
3 2017-07-30 Andrzej Pawłowski 1958 Zielona Góra TAK 2017-12-14
4 2017-07-30 Przemysław Wołczek 1979 Strzegom TAK 2017-12-04
5 2017-07-30 Łukasz Kanciała 1982 Warszawa TAK 2017-12-06
6 2017-07-30 Anna Jakubowska 1980 Piaseczno TAK 2017-12-04
7 2017-07-30 Joanna Zybała 1989 Łąkociny TAK 2017-12-06
8 2017-07-30 Paweł Makarowski 1978 Warszawa TAK 2017-12-06
9 2017-07-30 Wojciech Kluczkiewicz 1988 Głubczyce TAK 2017-12-14
10 2017-10-03 Paweł Żywicki 1987 Lutynia TAK 2017-12-18
11 2017-10-03 Piotr Zajączkowski 1972 Gorzów Wlkp. TAK 2017-12-22
12 2017-10-03 Zbigniew Rodak 1983 Strzegom TAK 2017-12-18
13 2017-10-03 Marcin Pietraszek 1991 Warszawa
14 2017-10-03 Rafał Popławski 1975 Jelenia Góra TAK 2017-12-14
15 2017-10-03 Zdzisław Salomonowicz 1951 Zielona Góra
16 2017-10-03 Marcin Owczarek 1974 Lubin
17 2017-10-03 Paweł Sekuła 1983 Lubin
18 2017-10-03 Damian Modranka 1992 Sieradz TAK 2017-12-04
19 2017-10-03 Leszek Staszewski 1950 Bielawa TAK 2017-12-04
20 2017-10-03 Edward Zawada 1965 Odolanów TAK 2017-12-22
21 2017-10-03 Monika Waligóra-Wylężek 1983 Świerklaniec TAK 2017-12-14
22 2017-10-03 Krzysztof Stawiarski 1969 Bodzianow TAK 2017-12-04
23 2017-10-03 Tomasz Nowak 1987 Łowicz TAK 2017-12-06
24 2017-10-03 Mateusz Kosiński 1990 Szczecin TAK 2017-12-04
25 2017-10-03 Mariusz Kocoń 1968 Opole TAK 2017-12-14
26 2017-10-03 Michał Leszczyński 1984 Kraków TAK 2018-01-29
27 2017-10-03 Małgorzata Podulka 1986 Kłodzko TAK 2018-05-08
28 2017-10-03 Józef Krajewski 1961 Kalisz TAK 2017-12-04
29 2017-10-03 Sebastian Wiktorski 1981 Skarbimierzyce TAK 2017-12-06
30 2017-10-03 Mariusz Zalewski 1969 Strzelce Krajeńskie TAK 2017-12-04
31 2017-10-03 Jakub Jaworski 1990 Deszczno
32 2017-10-03 Wiesław Szydłowski 1965 Żarów
33 2017-10-03 Tomasz Kuziemski 1989 Ostrow Wielkopolski TAK 2017-12-06
34 2017-10-03 Grażyna Łubkowska 1952 Gdańsk TAK 2017-12-05
35 2017-10-03 Piotr Ewertowski 1967 Marki TAK 2017-12-14
36 2017-10-03 Ewelina Kujawa 1978 Nowogard TAK 2017-12-14
37 2017-10-03 Maciej Szumlański 1972 Wałbrzych TAK 2017-12-14
38 2017-10-03 Tomasz Sadowski 1977 Sosnowiec TAK 2017-12-14
39 2017-10-03 Dorota Korzep- Czekalska 1976 Białobiel TAK 2017-12-27
40 2017-10-03 Grzegorz Ciźla 1986 Oborniki
41 2017-10-03 Daniel Kuk 1989 Wrocław TAK 2017-12-14
42 2017-10-03 Adam Budzyła 1980 Poznań TAK 2017-12-06
43 2017-10-03 Marcin Chorzępa 1987 Jelcz-Laskowice
44 2017-10-03 Konrad Nowicz 1987 Żychlin TAK 2017-12-05
45 2017-10-03 Tomasz Zwolak 1978 Zabrze TAK 2017-12-06
46 2017-10-03 Piotr Cybulski 1979 Góra
47 2017-10-03 Mariusz Stołowski 1972 Wronki TAK 2017-12-22
48 2017-10-03 Robert Górny 1976 Ozimek TAK 2017-12-06
49 2017-10-03 Bartosz Babiak 1986 Konin TAK 2017-12-05
50 2017-10-03 Anna Glazer 1969 Czarnków TAK 2018-01-29
51 2017-10-03 Karol Izydorski 1975 Ostrow Wielkopolski TAK 2017-12-14
52 2017-10-03 Przemysław Turowski 1978 Sochaczew TAK 2017-12-14
53 2017-10-03 Jakub Frąk 1975 Lublin TAK 2017-12-14
54 2017-10-03 Jakub Abrahamowicz 1988 Rybnik TAK 2017-12-05
55 2017-10-03 Kamil Wollny 1992 Kornice TAK 2017-12-05
56 2017-10-03 Maria Bogdanowicz 1966 Wrocław TAK 2017-12-14
57 2017-10-03 Andrzej Bogdanowicz 1964 Wrocław TAK 2017-12-14
58 2017-10-03 Przemysław Kubiak 1976 Strzegom TAK 2018-01-29
59 2017-10-03 Monika Ziemkowska 1975 Żarów TAK 2017-12-05
60 2017-10-03 Karol Matysiak 1974 Poznan TAK 2017-12-05
61 2017-10-03 Marcin Pruszanow 1976 Gryfino TAK 2017-12-14
62 2017-10-03 Piotr Rutkowski 1980 Elbląg TAK 2017-12-05
63 2017-10-03 Stanisław Barański 1972 Niegosławice TAK 2017-12-05
64 2017-10-03 Marcin Kuczyński 1973 Lubin
65 2017-10-03 Karina Kozłowska 1980 Poznań TAK 2017-12-05
66 2017-10-03 Piotr Draber 1991 Poznań TAK 2017-12-14
67 2017-10-03 Piotr Wiaderek 1985 Zalesie Górne TAK 2017-12-14
68 2017-10-03 Łukasz Staszczak 1979 Lubań TAK 2017-12-22
69 2017-10-03 Sławomir Wiaderek 1959 Zalesie Górne TAK 2017-12-14
70 2017-10-03 Andrzej Pilski 1949 Frombork TAK 2017-12-05
71 2017-10-03 Przemysław Miłoszewski 1973 Bogatynia TAK 2017-12-05
72 2017-10-03 Marek Obrzeżgiewicz 1963 Radziejów TAK 2017-12-14
73 2017-10-03 Michał Jabłoński 1980 Bydgoszcz TAK 2017-12-05
74 2017-10-03 Ryszard Mierzejewski 1967 Krotoszyn TAK 2017-12-05
75 2017-10-03 Edyta Wasilewska 1988 Nowe Opole TAK 2017-12-27
76 2017-10-03 Piotr Matuszewski 1989 Tomaszów Mazowiecki TAK 2017-12-05
77 2017-10-03 Michał Skowroński 1981 Ostrołęka TAK 2017-12-21
78 2017-10-03 Andrzej Szarmach 1980 Płock TAK 2017-12-05
79 2017-10-03 Jarosław Nehring 1971 Leszno TAK 2017-12-14
80 2017-10-03 Małgorzata Staszczak 1986 Lubań TAK 2017-12-22
81 2017-10-03 Anna Sikorska 1977 Konin TAK 2017-12-06
82 2017-10-03 Wojciech Więczkowski 1974 Warszawa TAK 2017-12-14
83 2017-10-03 Katarzyna Mrówka 1975 Ostrołęka-Antonie TAK 2017-12-14
84 2017-10-03 Zdzisław Heller 1956 Koszalin TAK 2017-12-14
85 2017-10-03 Liliana Żmija 1990 Zwierzyn TAK 2017-12-05
86 2017-10-04 Justyna Bujak 1984 Gdynia FREE 2017-12-19
87 2017-10-04 Marcin Szostak 1988 Szczecin TAK 2017-12-18
88 2017-10-04 Ryszard Pytko 1953 Zielona Góra TAK 2017-12-14
89 2017-10-04 Piotr Stojek 1980 Komorniki TAK 2017-12-05
90 2017-10-04 Ewa Ptaszkiewicz 1971 Zielona Góra TAK 2017-12-18
91 2017-10-04 Marek Staniszczak 1976 Niemstów
92 2017-10-04 Artur Kozłowski 1981 Swarzedz TAK 2017-12-14
93 2017-10-04 Adrian Kowalski 1990 Gniezno TAK 2017-12-05
94 2017-10-04 Marcin Hrebeniuk 1980 Kiełcz TAK 2017-12-14
95 2017-10-04 Emil Skitek 1988 Poznań
96 2017-10-04 Mateusz Sobkowiak 1989 Zakrzewo TAK 2017-12-18
97 2017-10-04 Beata Zaleska 1967 Szczecin TAK 2017-12-14
98 2017-10-04 Grzegorz Bigos 1979 Jaworzno TAK 2017-12-05
99 2017-10-04 Piotr Pękała 1971 Koszalin TAK 2017-12-14
100 2017-10-04 Wojciech Kujatt 1977 Gdynia FREE 2017-12-19
101 2017-10-04 Wiesław Dul 1952 Jelenia Góra TAK 2017-12-05
102 2017-10-04 Aleksander Kwiatkowski 1962 Łowicz TAK 2017-12-14
103 2017-10-04 Dariusz Marszałek 1979 Dąbrowa Górnicza TAK 2017-12-14
104 2017-10-04 Sławomir Sawala 1972 Poznań TAK 2017-12-14
105 2017-10-04 Henryk Wiliger 1968 Racibórz TAK 2017-12-14
106 2017-10-04 Małgorzata Sutor 1966 Lubin TAK 2017-12-14
107 2017-10-04 Krzysztof Budzyński 1985 Warszawa TAK 2017-12-05
108 2017-10-04 Kasia Jędruch 1986 Świnoujście TAK 2017-12-05
109 2017-10-04 Elżbieta Palej 1953 Lubin TAK 2017-12-05
110 2017-10-04 Mariusz Krzemiński 1981 Lubin
111 2017-10-04 Dariusz Gaweł 1968 Stare Bogaczowice TAK 2017-12-05
112 2017-10-04 Grzegorz Hoffmann 1977 Czempiń TAK 2017-12-14
113 2017-10-04 Joanna Kupisz 1982 Gorzów Wlkp. TAK 2017-12-14
114 2017-10-04 Mirosław Hołdyński 1961 Kąty Wrocławskie TAK 2017-12-14
115 2017-10-04 Marek Karaś 1961 Toruń TAK 2017-12-14
116 2017-10-04 Dariusz Kurenda 1981 Radzyn Podlaski
117 2017-10-04 Marek Dobrochowski 1982 Strzegom TAK 2017-12-14
118 2017-10-04 Karolina Kubicka 1987 Szczecin TAK 2017-12-05
119 2017-10-04 Marek Ferdynand 1968 Myszków TAK 2017-12-14
120 2017-10-04 Iwona Potrzebowska 1969 Szczecin TAK 2017-12-27
121 2017-10-04 Włodzimierz Żak 1968 Myszków TAK 2017-12-14
122 2017-10-04 Mirosław Piotrowski 1966 Kietrz TAK 2017-12-18
123 2017-10-04 Piotr Kaczyński 1978 Warszawa TAK 2017-12-05
124 2017-10-04 Marcin Kuczyński 1973 Lubin TAK 2017-12-05
125 2017-10-04 Grzegorz Krawczyk 1975 Radom TAK 2017-12-05
126 2017-10-04 Artur Świerzko 1975 Gorzów Wielkopolski TAK 2017-12-18
127 2017-10-07 Marcin Grochal 1980 Wygiełzów TAK 2017-12-05
128 2017-10-07 Ewa Kępczyńska 1990 Radzanowo TAK 2017-12-05
129 2017-10-07 Agnieszka Goździcka 1974 Strzelce Krajeńskie TAK 2017-12-18
130 2017-10-07 Bartosz Zasadziński 1988 Szczecin
131 2017-10-07 Ewelina Paradowska 1984 Nowogard TAK 2017-12-18
132 2017-10-07 Anna Gorus 1983 Zabrze TAK 2017-12-18
133 2017-10-07 A*** S*** 1988 M*** TAK 2017-12-18
134 2017-10-07 Tomasz Kindryk 1980 Chrzanów TAK 2017-12-05
135 2017-10-07 Paweł Kowalczyk 1974 Kęty TAK 2017-12-05
136 2017-10-07 Darek Dolega 1966 Radom TAK 2017-12-18
137 2017-10-07 Andrzej Kurenda 1983 Radom
138 2017-10-07 Agnieszka Garncarek 1966 Wrocław TAK 2017-12-18
139 2017-10-07 Jacek Trzeciak 1978 Iwiny TAK 2017-12-18
140 2017-10-07 Monika Bit-Machałowska 1978 Dąbrowa Górnicza
141 2017-10-07 Jarosław Manthaj 1960 Jelenia Góra TAK 2017-12-18
142 2017-10-07 Magdalena Wilk 1976 Warszawa
143 2017-10-07 Agnieszka Niewczas-Stefańska 1971 Murowana Goślina
144 2017-10-07 Grzegorz Buluk 1981 Mąkoszyce TAK 2018-03-21
145 2017-10-07 Sebastian Cieślak 1988 Śrem TAK 2017-12-05
146 2017-10-07 Patryk Wrzosek 1989 Czeladź TAK 2017-12-18
147 2017-10-07 Tomasz Świetlik 1960 Koszalin TAK 2017-12-18
148 2017-10-07 Tomasz Zimny 1980 Brzeg Dolny TAK 2017-12-18
149 2017-11-03 Monika Bucewka 1973 Warszawa
150 2017-11-03 Anna Bezdel 1974 Bolków TAK 2017-12-18
151 2017-11-03 Mieczysław Prus 1988 Żory TAK 2017-12-05
152 2017-11-03 Krystyna Rozbicka 1984 Lubin TAK 2017-12-18
153 2017-11-03 Tomasz Deresiński 1977 Topola-Osiedle TAK 2017-12-18
154 2017-11-03 Dariusz Borowiec 1969 Polkowice TAK 2017-12-18
155 2017-11-03 Sebastian Serwiński 1982 Polkowice TAK 2017-12-18
156 2017-11-03 Marek Fajer 1959 Myszków
157 2017-11-03 Ewa Ostojska 1975 Reda TAK 2017-12-18
158 2017-11-03 Elżbieta Głowacka 1955 Warszawa TAK 2017-12-18
159 2017-11-03 Marcin Obłękowski 1985 Warszawa TAK 2017-12-05
160 2017-11-03 Łukasz Kamiński 1985 Zagrodno TAK 2017-12-22
161 2017-11-03 Marcin Kaliszka 1978 Podłęże TAK 2017-12-18
162 2017-11-03 Joanna Chorzępa 1991 Jelcz-Laskowice TAK 2017-12-22
163 2017-11-03 Sebastian Bednarek 1984 Nowa Ruda TAK 2017-12-18
164 2017-11-03 Emilia Kasperczak 1979 Murowana Goślina TAK 2017-12-22
165 2017-11-03 Marcin Czywczyński 1983 Poznań TAK 2017-12-05
166 2017-11-03 Tomasz Korf 1982 Brzeg TAK 2017-12-05
167 2017-11-03 Ewa Danielek 1983 Warszawa TAK 2017-12-05
168 2017-11-03 Katarzyna Koper 1991 Warszawa TAK 2017-12-18
169 2017-11-03 Andrzej Domin 1979 Warszawa TAK 2017-12-18
170 2017-11-03 Mariusz Sankiewicz 1992 Oleśnica TAK 2017-12-05
171 2017-11-03 Beata Płoszajczyk 1968 Bolków TAK 2017-12-18
172 2017-11-03 Sławomir Podkówka 1980 Bolków TAK 2017-12-18
173 2017-11-03 Leszek Skorupka 1980 Siedlce TAK 2017-12-18
174 2017-11-03 Anna Dołęga 1979 Białystok TAK 2017-12-05
175 2017-11-03 Adam Sowiński 1958 Opole TAK 2017-12-18
176 2017-11-03 Patrycja Parfionow 1974 Karczew TAK 2017-12-14
177 2017-11-03 Magdalena Binkowska 1984 Poznań TAK 2017-12-18
178 2017-11-03 Ewa Wzorek 1996 Wilków TAK 2017-12-05
179 2017-11-03 Tomasz Dunat 1979 Siechnice TAK 2017-12-18
180 2017-11-03 Piotr Kempczyński 1973 Gdynia TAK 2017-12-05
181 2017-11-03 Piotr Holinaty 1985 Nowa Ruda TAK 2017-12-18
182 2017-11-03 Wojciech Janicki 1970 Wrocław TAK 2017-12-22
183 2017-12-22 Mirosław Kołodziejczyk 1958 Leśna TAK 2018-01-29
184 2017-11-03 Łukasz Kluba 1982 Wilkowiecko TAK 2017-12-05
185 2017-11-03 Robert Seruga 1991 Rudzica TAK 2017-12-22
186 2017-11-03 Grzegorz Rojek 1982 Jelcz-Laskowice TAK 2017-12-22
187 2017-11-03 Katarzyna Michalska-Rojek 1982 Jelcz-Laskowice TAK 2017-12-22
188 2017-11-04 Kamil Motyka 1984 Jarosław TAK 2017-12-22
189 2017-11-04 Beata Niepala 1992 Izbicko TAK 2017-12-22
190 2017-11-04 Rafał Jagiel 1982 Opole TAK 2017-12-22
191 2017-11-04 Magdalena Dawidowska 1978 Nowogard TAK 2017-12-05
192 2017-11-04 Kazimierz Sosna 1959 Bieruń TAK 2017-12-05
193 2017-11-04 Jacek Włodarek 1981 Wrocław TAK 2017-12-22
194 2017-11-04 Małgorzata Mateusiak 1979 Elbląg TAK 2018-01-29
195 2017-11-04 Łukasz Strąk 1982 Wrocław TAK 2017-12-05
196 2017-11-04 Marcin Sajdak 1984 Nowa Ruda TAK 2017-12-27
197 2017-11-04 Szymon Karbowiak 1983 Krotoszyn TAK 2017-12-22
198 2017-11-04 Marek Miketa 1973 Rybnik TAK 2017-12-22
199 2017-11-04 Rafał Kałużny 1986 Łódź TAK 2017-12-22
200 2017-11-04 Wojciech Kolesiński 1988 Wrocław TAK 2017-12-22
201 2017-11-04 Jakub Pleśniarski 1990 Wrocław TAK 2017-12-27
202 2017-11-04 Marta Kasprowicz 1991 Poznań TAK 2017-12-22
203 2017-11-04 Paula Sznajderska 1987 Jaźwina TAK 2017-12-22
204 2017-11-04 Marcin Chmielewski 1976 Ścinawa TAK 2017-12-22
205 2017-11-04 Włodzimierz Rapacki 1951 Legnica TAK 2017-12-05
206 2017-11-04 Ewa Zelmanowicz-Szłapa 1974 Izbicko TAK 2017-12-22
207 2017-11-04 Marcin Jon 1976 Siechnice TAK 2017-12-22
208 2017-11-04 Małgorzata Jarka 1976 Lubin TAK 2017-12-22
209 2017-11-04 Przemysław Kacprzak 1985 Kutno TAK 2017-12-22
210 2017-11-04 Tomasz Zinko 1989 Pieniężno TAK 2017-12-05
211 2017-11-04 Marcin Smorągiewicz 1976 Warszawa TAK 2017-12-22
212 2017-11-04 Tomasz Kubasik 1971 Kalisz TAK 2017-12-22
213 2017-11-04 Alan Gasiński 1994 Wrocław TAK 2017-12-22
214 2017-11-04 Mateusz Tomczak 1984 Świebodzice TAK 2018-01-29
215 2017-11-04 Beata Lata 1973 Siemianowice Śląskie TAK 2017-12-22
216 2017-11-04 Paweł Wiśniewicz 1990 Szczecin TAK 2017-12-05
217 2017-11-04 Anna Domańska 1984 Koziegłowy
218 2017-11-04 Tomasz Mokos 1986 Inowrocław TAK 2017-12-22
219 2017-11-04 Beata Żebrowska 1970 Ostrołęka TAK 2017-12-22
220 2017-11-04 Sylwester Cichowlas 1975 Poznań TAK 2017-12-22
221 2017-11-04 Krzysztof Jaworski 1980 Łódź TAK 2017-12-22
222 2017-11-04 Krystian Młynek 1966 Dobrzeń Wielki TAK 2017-12-22
223 2017-11-04 Dorota Mitek 1971 Żmigród TAK 2017-12-22
224 2017-11-04 Jacek Grądzki 1984 Warszawa TAK 2017-12-22
225 2017-11-04 Krzysztof Twardowski 1969 Wrocław TAK 2017-12-22
226 2017-11-04 Joanna Dziechciarz Duda 1976 Zawiercie TAK 2017-12-22
227 2017-11-04 Maciej Duda 1967 Zawiercie TAK 2017-12-22
228 2017-11-04 Łukasz Schabek 1992 Czeladź TAK 2017-12-05
229 2017-11-04 Sylwiusz Syguła 1971 Wołów TAK 2017-12-22
230 2017-11-04 Joanna Hołowiecka 1974 Lubin TAK 2017-12-05
231 2017-11-04 Mariola Bobrycka 1968 Łask TAK 2017-12-22
232 2017-11-04 Zbigniew Kwiecień 1960 Bierutów TAK 2017-12-22
233 2017-11-04 Jarosław Korzeniewski 1975 Gorzów Wlkp. TAK 2017-12-05
234 2017-11-04 Dorota Delewska 1970 Zabrze TAK 2017-12-22
235 2017-11-04 Sylwester Sowa 1976 Elbląg TAK 2017-12-22
236 2017-11-04 Paweł Czaja 1971 Oldrzyszowice
237 2017-11-04 Dariusz Kwieciszewski 1976 Choszczno
238 2017-11-04 Rafał Najbor 1975 Czeladź TAK 2017-12-22
239 2017-11-04 Radosław Lewandowski 1991 Lubicz Górny TAK 2018-01-29
240 2017-11-04 Tomasz Pędrak 1984 Kraśnik TAK 2017-12-22
241 2017-11-04 Jolanta Cymborska 1981 Warszawa TAK 2017-12-22
242 2017-11-04 Ewelina Łozowska 1982 Lubin TAK 2017-12-22
243 2017-11-04 Anna Grabowska-Hołysz 1973 Wroclaw TAK 2017-12-22
244 2017-11-04 Marzena Burliga 1974 Knurów TAK 2017-12-22
245 2017-11-04 Kazimierz Gonera 1955 Miłoszyce TAK 2018-03-21
246 2017-11-04 Krzysztof Wojakowski 1974 Zabrze TAK 2017-12-22
247 2017-11-04 Arkadiusz Imiołek 1971 Pilchowice TAK 2017-12-22
248 2017-11-04 Iwona Żurkowska 1968 Myślibórz TAK 2017-12-22
249 2017-11-04 Tomasz Wypych 1970 Brzeg TAK 2017-12-22
250 2017-11-04 Eliza Ostrowska 1979 Błonie TAK 2017-12-22
251 2017-11-04 Dorota Chodawska 1985 Zabrze TAK 2017-12-22
252 2017-11-04 Adam Wierzbicki 1975 Lubin TAK 2017-12-22
253 2017-11-04 Mateusz Kożuch 1989 Warszawa
254 2017-11-04 Łukasz Piczak 1992 Przynotecko TAK 2018-03-21
255 2017-11-04 Piotr Erdmann 1984 Gdańsk TAK 2018-01-29
256 2017-11-04 Marek Gaj 1977 Krzeszowice TAK 2017-12-05
257 2017-11-04 Marek Andruszków 1986 Skwierzyna TAK 2017-12-19
258 2017-11-04 Mariusz Goliński 1972 Kraśnik TAK 2017-12-27
259 2017-11-04 Paweł Świerbutowicz 1976 Legnica TAK 2017-12-27
260 2017-11-04 Anna Kieliszek 1982 Szczecin TAK 2017-12-05
261 2017-11-04 Dariusz Gajewski 1979 Szpaków TAK 2017-12-27
262 2017-11-04 Tomasz Fabiański 1985 Legnica TAK 2017-12-27
263 2017-11-04 Krzysztof Zakościelny 1965 Więcbork TAK 2017-12-21
264 2017-11-04 Wioletta Jasiewicz 1980 Zielona Góra TAK 2017-12-27
265 2017-11-04 Katarzyna Wojakowska 1978 Zabrze TAK 2017-12-27
266 2017-11-04 Łukasz Tatys 1983 Wrocław TAK 2017-12-27
267 2017-11-04 Kamila Krychowska 1989 Poznań TAK 2017-12-27
268 2017-11-04 Krzysztof Karkut 1974 Luboń TAK 2017-12-27
269 2017-11-04 Sebastian Siwek 1972 Bytom TAK 2017-12-27
270 2017-11-04 Piotr Socha 1972 Wrocław TAK 2017-12-27
271 2017-11-04 Marek Falkiewicz 1971 Wrocław TAK 2017-12-27
272 2017-11-04 Łukasz Pyka 1977 Opole TAK 2017-12-05
273 2017-11-04 Marlena Drajerczak 1978 Poznań TAK 2017-12-27
274 2017-11-04 Karolina Wrzosek 1989 Czeladź TAK 2017-12-27
275 2017-11-04 Grzegorz Leń 1976 Żary TAK 2017-12-27
276 2017-11-04 Agnieszka Stroisz 1987 Szczecin TAK 2017-12-27
277 2017-11-04 Damian Stachura 1985 Lubin TAK 2017-12-27
278 2017-11-04 Michał Ślot 1974 Toruń TAK 2017-12-21
279 2017-11-04 Daniel Sadowski 1975 Szczecin TAK 2017-12-05
280 2017-11-04 Monika Owczarczak 1984 Poznań TAK 2017-12-27
281 2017-11-04 Michał Skowroński 1981 Ostrołęka TAK 2017-12-21
282 2017-11-04 Ireneusz Charlej 1972 Mierzyn TAK 2017-12-27
283 2017-11-04 Tomasz Skowron 1962 Świdnica TAK 2017-12-27
284 2017-11-04 Dominik Weber 1980 Nakło Śląskie TAK 2017-12-27
285 2017-11-04 Katarzyna Olejniczak 1986 Gniezno TAK 2017-12-27
286 2017-11-04 Ryszard Burek 1974 Wrocław TAK 2017-12-27
287 2017-11-04 Piotr Kacpura 1976 Radom
288 2017-11-04 Maciej Popek 1977 Włocławek TAK 2017-12-27
289 2017-11-04 Mirosław Widziewicz 1962 Złotoryja TAK 2018-03-21
290 2017-11-04 Grażyna Przyłucka 1969 Preczów TAK 2017-12-27
291 2017-11-04 Artur Kuflowski 1977 Grójec TAK 2017-12-27
292 2017-11-04 Dariusz Antoniszyn 1967 Trzebnica TAK 2017-12-27
293 2017-11-05 Mikołaj Gierłowski 1981 Strzelce Krajeńskie TAK 2017-12-05
294 2017-11-06 Marek Hałas 1969 Wrocław TAK 2017-12-27
295 2017-11-06 Renata Skała 1979 Zawiercie
296 2017-11-06 Katarzyna Ziaja 1973 Wrocław TAK 2017-12-27
297 2017-11-06 Mateusz Bojczuk 1988 Tarnów Opolski TAK 2017-12-27
298 2017-11-06 Paulina Świgoniak 1983 Rumianek TAK 2017-12-27
299 2017-11-30 Grzegorz Szulc 1984 Szczecin TAK 2017-12-27
300 2017-11-30 Maciej Cipora 1970 Wrocław TAK 2017-12-27
301 2017-11-30 Katarzyna Cipora 1973 Wrocław TAK 2017-12-27
302 2017-11-30 Giuseppe Tetro 1984 Bielany Wroclawskie
303 2017-11-30 Artur Burkacki 1979 Boguszów-Gorce TAK 2018-01-29
304 2017-11-30 Tomasz Fiedorowicz 1979 Zielona Góra TAK 2017-12-27
305 2017-11-30 Giorgi Chkhaberidze-Szczepański 1983 Zielona Góra
306 2017-11-30 Edyta Lisowska 1971 Wilków TAK 2017-12-27
307 2017-11-30 Agnieszka Lisowska 1981 Wilków TAK 2017-12-27
308 2017-11-30 Daniel Macyszyn 1976 Poznań TAK 2017-12-27
309 2017-11-30 Patryk Niewiadomski 1992 Czarlin TAK 2017-12-27
310 2017-11-30 Radek Stysiek 1980 Radom TAK 2017-12-27
311 2017-11-30 Łukasz Płaczek 1987 Leszno TAK 2017-12-27
312 2017-11-30 Anna Olbińska 1985 Tychy TAK 2017-12-27
313 2017-11-30 Artur Mackiewicz 1975 Szczecin TAK 2017-12-27
314 2017-11-30 Magdalena Mackiewicz 1979 Szczecin TAK 2017-12-27
315 2017-11-30 Beata Filipiak 1974 Elbląg TAK 2017-12-27
316 2017-11-30 Wojciech Witkowski 1980 Wrocław TAK 2017-12-27
317 2017-11-30 Tomasz Konowalczuk 1980 Polkowice TAK 2017-12-27
318 2017-11-30 Ewelina Trzeciak 1977 Legnica TAK 2017-12-27
319 2017-11-30 Daniel Dolny 1976 Stary Widzim TAK 2018-01-29
320 2017-11-30 Leszek Przybylski 1972 Luboń TAK 2017-12-27
321 2017-11-30 Paweł Farnholtz 1982 Roztoka TAK 2017-12-27
322 2017-11-30 Józef Iwański 1952 Krapkowice TAK 2017-12-27
323 2017-11-30 Artur Iwański 1975 Krapkowice TAK 2017-12-27
324 2017-11-30 Krzysztof Norkiewicz 1967 Gostyń TAK 2017-12-27
325 2017-11-30 Mariusz Drewniak 1978 Jelenia Góra TAK 2017-12-27
326 2017-11-30 Grzegorz Janaszek 1975 Wesel / Niemcy TAK 2018-05-08
327 2017-11-30 Elżbieta Reinholz 1979 Szczecin TAK 2017-12-28
328 2017-11-30 Aleksander Marcinkowski 1961 Grębocin TAK 2017-12-28
329 2017-11-30 Anna Siedlecka 1984 Gliwice TAK 2017-12-28
330 2017-11-30 Zbigniew Przybylski 1960 Strzegom TAK 2017-12-28
331 2017-11-30 Barbara Pietras 1951 Strzegom TAK 2017-12-28
332 2017-11-30 Bartosz Nowaczyk 1977 Poznań TAK 2017-12-28
333 2017-11-30 Beata Zielińska 1970 Gostyń TAK 2017-12-28
334 2017-11-30 Joanna Witkowska 1989 Miękowo TAK 2017-12-28
335 2017-11-30 Damian Kaczkiewicz 1974 Gliwice TAK 2017-12-28
336 2017-11-30 Krzysztof Znamirowski 1972 Wrocław TAK 2017-12-28
337 2017-11-30 Marcin Kowynia 1974 Kraków
338 2017-11-30 Maciej Jankiewicz 1981 Bydgoszcz
339 2017-11-30 Damian Mika 1969 Racibórz TAK 2017-12-21
340 2017-11-30 Krzysztof Kurkowiak 1983 Wrocław TAK 2017-12-28
341 2017-11-30 Krzysztof Zawadzki 1956 Zielona Góra TAK 2017-12-28
342 2017-11-30 Adam Poliwka 1988 Rudna TAK 2017-12-28
343 2017-11-30 Małgorzata Malinowska 1961 Świdwin TAK 2017-12-28
344 2017-11-30 Adrian Libera 1983 Poznań TAK 2017-12-28
345 2017-11-30 Damian Cabaj 1986 Świdnica TAK 2017-12-28
346 2017-11-30 Kasia Mazur 1991 Świdnica TAK 2018-03-21
347 2017-11-30 Katarzyna Miłoszewska 1977 Bogatynia TAK 2017-12-28
348 2017-11-30 Dariusz Łada 1970 Olszewo-Borki TAK 2017-12-28
349 2017-11-30 Bogdan Bykowski 1949 Stary Kisielin TAK 2017-12-28
350 2017-11-30 Krzysztof Bagiński 1978 Lubin TAK 2017-12-28
351 2017-11-30 Robert Gredke 1972 Płońsk TAK 2017-12-28
352 2017-11-30 Adrian Dróżdż 1986 Częstochowa TAK 2017-12-28
353 2017-11-30 Anna Jusińska 1971 Sławoborze TAK 2017-12-28
354 2017-11-30 Dawid Bieńkowski 1984 Bytom TAK 2017-12-28
355 2017-11-30 Piotr Kowalik 1987 Chojnice TAK 2017-12-28
356 2017-11-30 Aleksandra Parszewska 1991 Bytom TAK 2017-12-28
357 2017-11-30 Monika Węgorek 1980 Bytom
358 2017-11-30 Leszek Łukasik 1959 Oława TAK 2017-12-19
359 2017-11-30 Damian Miśtalski 1984 Bytom TAK 2017-12-28
360 2017-11-30 Krzysztof Dudek 1974 Udanin TAK 2017-12-21
361 2017-11-30 Mariola Dudek 1976 Udanin TAK 2017-12-28
362 2017-11-30 Jarosław Żukow 1974 Bytom TAK 2018-03-21
363 2017-11-30 Edyta Kuczek 1979 Nowa Sarzyna TAK 2017-12-28
364 2017-11-30 Natalia Kasperek 1996 Wrocław TAK 2017-12-28
365 2017-11-30 Ireneusz Krzanowski 1993 Bielsko-Biała TAK 2018-01-29
366 2017-11-30 Małgorzata Karnicka 1969 Zielona Góra TAK 2018-03-21
367 2017-11-30 Sylwia Płomińska 1986 Wrocław TAK 2017-12-28
368 2017-11-30 Agnieszka Dekiert 1980 Lubin
369 2017-11-30 Joanna Tychanycz 1976 Zielona Góra TAK 2018-01-29
370 2017-11-30 Wojciech Bulcewicz 1975 Jelenia Góra TAK 2018-01-29
371 2017-12-01 Dominik Jeske 1981 Radomsko TAK 2017-12-28
372 2017-12-01 Marek Klamecki 1984 Zabrze TAK 2017-12-28
373 2017-12-01 Magdalena Dul 1982 Jelenia Góra TAK 2017-12-28
374 2017-12-01 Paweł Marcinkowski 1968 Grębocin TAK 2017-12-28
375 2017-12-01 Lesław Zaleński 1959 Wrocław TAK 2017-12-28
376 2017-12-01 Agnelika Janczak 1973 Legnica TAK 2017-12-28
377 2017-12-01 Piotr Marcinkowski 1968 Rozgarty TAK 2017-12-28
378 2017-12-01 Daniel Adamowicz 1984 Szczecin TAK 2017-12-28
379 2017-12-01 Jacek Świętek 1976 Opole TAK 2017-12-28
380 2017-12-01 Michał Gruszczyński 1983 Dąbrowa Górnicza TAK 2018-01-29
381 2017-12-01 Tomasz Myśliński 1978 Radom TAK 2017-12-28
382 2017-12-01 Tomasz Skobel 1976 Radom TAK 2017-12-28
383 2017-12-01 Beata Majchrzak 1975 Poznań TAK 2018-01-29
384 2017-12-01 Dawid Zdanowski 1991 Poznań TAK 2017-12-28
385 2017-12-01 Jerzy Sławecki 1953 Kętrzyn TAK 2017-12-28
386 2017-12-01 Krystian Chrapczyński 1976 Boguszów-Gorce TAK 2017-12-28
387 2017-12-01 Renata Hałas 1969 Szczecin TAK 2017-12-28
388 2017-12-01 Henryk Chudy 1955 Sławno FREE 2017-12-19
389 2017-12-02 Katarzyna Szych 1971 Szczecin TAK 2017-12-28
390 2017-12-02 Łukasz Jóźwiak 1983 Opole
391 2017-12-02 Damian Nowak 1981 Zębowo TAK 2017-12-28
392 2017-12-02 Krzysztof Gozdek 1983 Wysoka TAK 2017-12-28
393 2017-12-02 Włodzimierz Kozaczka 1975 Gliwice TAK 2018-03-21
394 2017-12-02 Hanna Szymańska 1974 Skórka TAK 2017-12-28
395 2017-12-02 Krzysztof Babik 1994 Źródła TAK 2017-12-28
396 2017-12-02 Roman Godziuk 1960 Toruń TAK 2017-12-28
397 2017-12-02 Mateusz Stawski 1992 Niepruszewo TAK 2017-12-28
398 2017-12-02 Barbara Szpilarewicz 1978 Ziębice TAK 2017-12-28
399 2017-12-02 Marek Bujak 1977 Czeladź TAK 2017-12-28
400 2017-12-02 Mariusz Jagieła 1981 Zawiercie TAK 2017-12-29
401 2017-12-02 Anna Mielcarek 1983 Poznań TAK 2017-12-29
402 2017-12-02 Piotr Hryńczuk 1987 Wrocław TAK 2018-01-29
403 2017-12-03 Paweł Wiśniewski 1988 Gliwice TAK 2018-01-29
404 2017-12-09 Dorota Zadora 1971 Wadowice
405 2017-12-09 Krzysztof Janusz 1976 Gniezno TAK 2018-01-29
406 2017-12-09 Tadeusz Orlikowski 1951 Gdynia TAK 2018-01-29
407 2017-12-09 Angelika Gajewska 1983 Stargard TAK 2018-01-29
408 2017-12-09 Sebastian Gajewski 1983 Stargard TAK 2018-01-29
409 2017-12-09 Piotr Kucharski 1969 Glinik gm. Deszczno
410 2017-12-09 Tomasz Kwiatkowski 1986 Środa Wielkopolska TAK 2018-01-29
411 2017-12-09 Jacek Gibas 1999 Czarlin TAK 2018-01-29
412 2017-12-09 Eryk Witek 1979 Szczecin TAK 2018-01-29
413 2017-12-09 Andrzej Janowski 1982 Plewiska TAK 2018-01-29
414 2017-12-09 Artur Wasilewski 1967 Wrocław TAK 2018-01-29
415 2017-12-09 Barbara Nowak 1975 Syców TAK 2018-01-29
416 2017-12-09 Marlena Zarzeczna 1984 Dąbrowa Górnicza TAK 2018-01-29
417 2017-12-09 Gabriela Kociok 1974 Stare Siołkowice TAK 2018-01-29
418 2017-12-09 Michał Gmerek 1989 Zalesie TAK 2018-01-29
419 2017-12-09 Joanna Jach 1977 Łazy TAK 2018-03-21
420 2017-12-09 Łukasz Płócieniczak 1988 Leszno
421 2017-12-09 Paweł Echler 1984 Warszawa TAK 2018-01-29
422 2017-12-09 Mariola Bakalarska 1968 Warszawa TAK 2018-01-29
423 2017-12-09 Jakub Augustyniak 1982 Wrocław TAK 2018-01-29
424 2017-12-09 Paweł Dobuszyński 1977 Toruń
425 2017-12-09 Barbara Okorska-Bombińska 1981 Skaryszew TAK 2018-01-29
426 2017-12-09 Anna Zocłońska 1972 Mysłowice
427 2017-12-09 Adrian Rusin 1991 Warszawa TAK 2018-03-21
428 2017-12-09 Anetta Leporowska 1978 Poznań
429 2017-12-09 Damian Ziółkowski 1980 Sulechów TAK 2018-01-29
430 2017-12-09 Rafał Noszczyk 1988 Świdnica TAK 2018-01-29
431 2017-12-09 Krzysztof Kozak 1966 Strzelno TAK 2018-01-29
432 2017-12-09 Rafał Pietroszek 1992 Strumirn TAK 2018-01-29
433 2017-12-09 Marcin Oleksy 1984 Lubin TAK 2018-01-29
434 2017-12-15 Mariusz Łobos 1970 Wałbrzych TAK 2018-01-29
435 2017-12-15 Monika Skrzek 1982 Gdańsk TAK 2018-01-29
436 2017-12-15 Diana Godlewska 1988 Łomża TAK 2017-12-29
437 2017-12-15 Łukasz Dębicki 1985 Oborniki Śląskie TAK 2018-01-29
438 2017-12-15 Maciej Pietrowicz 1981 Wrocław TAK 2018-03-21
439 2017-12-15 Andrzej Skubiszak 1966 Poznań TAK 2018-03-21
440 2017-12-15 Anna Gruszka 1974 Plewiska TAK 2018-01-29
441 2017-12-15 Jan Hawryliszyn 1983 Łozina TAK 2018-01-29
442 2017-12-15 Wiktor Staszewski 1991 Bytom TAK 2018-05-08
443 2017-12-15 Anna Borowy 1979 Katowice TAK 2018-01-29
444 2017-12-15 Ula Sertel 1984 Gdańsk
445 2017-12-15 Bartosz Andrzejewski 1985 Murowana Goślina TAK 2018-01-29
446 2017-12-15 Dariusz Szyja 1975 Siemianowice Śląskie TAK 2018-01-29
447 2017-12-15 Mirosław Włodarczyk 1976 Włodawa TAK 2018-01-29
448 2017-12-15 Sławomir Stańczyk 1988 Stargard TAK 2018-01-29
449 2017-12-15 Piotr Kalmarczyk 1978 Ostrów Wielkopolski TAK 2018-01-29
450 2017-12-15 Radosław Widera 1976 Miszewo Murowane TAK 2018-01-29
451 2017-12-15 Waldemar Sądel 1971 Tarnobrzeg TAK 2018-01-29
452 2017-12-15 Łukasz Kuciński 1992 Elbląg TAK 2018-01-29
453 2017-12-15 Sebastian Rożko 1983 Gryfino TAK 2018-01-29
454 2017-12-15 Jarosław Grzegorczyk 1978 Wołczkowo TAK 2018-01-29
455 2017-12-15 Maja Grzegorczyk 1978 Wołczkowo TAK 2018-01-29
456 2017-12-15 Roman Chodara 1954 Kętrzyn TAK 2018-01-29
457 2017-12-15 Longina Cholewińska 1966 Murowana Goślina TAK 2018-03-21
458 2017-12-15 Anna Otkińska 1982 Mrągowo TAK 2018-03-21
459 2017-12-15 Bogdan Kowalczyk 1962 Warszawa TAK 2018-03-21
460 2017-12-15 Monika Grzegorczyk 1980 Zabrze TAK 2018-03-21
461 2017-12-15 Katarzyna Pawlak 1976 Wrocław TAK 2018-03-21
462 2017-12-19 Małgorzata Grzębska-Buja 1979 Władysławowo TAK 2018-03-21
463 2017-12-19 Robert Nowakowski 1965 Legnica TAK 2018-03-21
464 2017-12-19 Grzegorz Binkiewicz 1984 Ząbki TAK 2018-03-21
465 2017-12-19 Sylwia Binkiewicz 1985 Ząbki TAK 2018-03-21
466 2017-12-20 Wojciech Machaj 1979 Lubartów TAK 2018-03-21
467 2017-12-20 Sylwia Patrzylas-Janczak 1978 Kamionka TAK 2018-03-21
468 2017-12-20 Dorota Bujak-Kapa 1981 Czeladz TAK 2018-03-21
469 2017-12-20 Tomasz Kapa 1981 Czeladz TAK 2018-03-21
470 2017-12-20 Łukasz Paweł Torzecki 1986 Świebodzice TAK 2018-01-29
471 2017-12-22 Mariusz Cieślak 1972 Wrocław TAK 2018-03-21
472 2017-12-22 Robert Bielcki 1967 Biała Podlaska TAK 2018-03-21
473 2017-12-22 Lena Szczurek 1984 Knurów
474 2017-12-22 Barbara Dankiewicz 1971 Łowicz
475 2017-12-22 Piotr Zieliński 1985 Ząbki TAK 2018-03-21
476 2017-12-22 Tomasz Karolczak 1974 Bojanowo TAK 2018-03-21
477 2017-12-22 Dariusz Skwaryło 1982 Kórnik TAK 2018-03-21
478 2018-01-07 Adrian Wojciechowski 1984 Kościan TAK 2018-03-21
479 2018-01-07 Jan Pasek 1955 Dunowo
480 2018-01-07 Paula Pasek 1986 Świeszyno
481 2018-01-07 Przemysław Szabłowski 1987 Warszawa TAK 2018-03-09
482 2018-01-07 Grzegorz Przybysz 1982 Popowo Kościelne TAK 2018-03-21
483 2018-01-07 Marek Lik 1966 Chełm TAK 2018-01-29
484 2018-01-07 Robert Obraniak 1968 Wałbrzych TAK 2018-03-21
485 2018-01-07 Michał Chmurko 1983 Żernica TAK 2018-03-21
486 2018-01-07 Anna Zdziabek 1993 Piła TAK 2018-03-21
487 2018-01-07 Marek Mantura 1980 Otyń
488 2018-01-07 Kamila Bąk 1978 Osiek nad Notecią TAK 2018-03-21
489 2018-01-07 Marek Feichtinger 1975 Żory TAK 2018-03-21
490 2018-01-07 Marcin Sroka 1978 Plewiska TAK 2018-03-21
491 2018-01-07 Bartosz Domagała 1991 Leszno TAK 2018-03-21
492 2018-01-07 Dariusz Wejdman 1973 Łódź TAK 2018-03-21
493 2018-01-07 Aneta Okuńska-Wejdman 1976 Łódź TAK 2018-03-21
494 2018-01-07 Grzegorz Kuzaj 1978 Przejęsław TAK 2018-03-21
495 2018-01-07 Maciej Sulewski 1976 Ostrołęka TAK 2018-03-21
496 2018-01-07 Michał Zalewski 1989 Sosnowiec TAK 2018-03-21
497 2018-01-07 Adam Bogacki 1977 Łask
498 2018-01-07 Agnieszka Zalewska 1990 Sosnowiec TAK 2018-03-21
499 2018-01-07 Rafał Buchalski 1993 Lądek TAK 2018-03-21
500 2018-01-07 Marcin Zerek 1989 Rzepin TAK 2018-03-21
501 2018-01-07 Nina Karpińska 1982 Bliżyn
502 2018-01-07 Przemysław Ziombra 1988 Rzepin TAK 2018-03-21
503 2018-01-07 Radosław Falkowski 1984 Pepłowo
504 2018-01-07 Ewa Szyszko 1980 Marki TAK 2018-03-21
505 2018-01-07 Tomasz Lipiński 1974 Skoczów TAK 2018-03-21
506 2018-01-07 Agnieszka Konieczka 1980 Gostyn TAK 2018-03-21
507 2018-01-07 Dariusz Kołakowski 1972 Świdwin TAK 2018-03-21
508 2018-01-07 Eryk Mieszkowicz 1996 Płock TAK 2018-03-21
509 2018-01-07 Łukasz Cygan 1984 Kraków TAK 2018-01-29
510 2018-01-07 Darek Kosiorek 1967 Pniewy TAK 2018-03-21
511 2018-01-07 Jerzy Kopta 1945 Kraków TAK 2018-03-21
512 2018-01-07 Beata Dembińska 1975 Łódź TAK 2018-03-21
513 2018-01-07 Piotr Szmyt 1977 Poznań TAK 2018-03-21
514 2018-01-07 Artur Sobiecki 1970 Marki TAK 2018-03-21
515 2018-01-07 Piotr Chłądzyński 1971 Wrocław TAK 2018-03-21
516 2018-01-07 Dorota Kurasińska 1972 Szczecin TAK 2018-05-08
517 2018-01-07 Łukasz Żaczek 1984 Ostrowiec Świętokrzyski TAK 2018-03-21
518 2018-01-07 Ireneusz Hawryluk 1969 Krasnystaw TAK 2018-05-08
519 2018-01-07 Dariusz Bartosiewicz 1966 Skarżysko-Kamienna TAK 2018-03-21
520 2018-01-07 Marek Staniszczak 1976 Niemstów TAK 2018-03-21
521 2018-01-07 Jacek Szandała 1976 Oleśnica TAK 2018-03-21
522 2018-01-07 Adam Świerszcz 1989 Pisz TAK 2018-03-21
523 2018-01-07 Marcin Kornaś 1978 Ząbkowice Śląskie TAK 2018-03-21
524 2018-01-07 Agnieszka Kubarek 1981 Trzebinia TAK 2018-03-21
525 2018-01-07 Stanisław Luźniak 1958 Wrocław TAK 2018-03-21
526 2018-01-07 Daniel Wysocki 1977 Kraśnik TAK 2018-03-21
527 2018-01-07 Mariusz Wolański 1965 Kołobrzeg
528 2018-01-07 Justyna Głąbica 1979 Wrocław TAK 2018-03-21
529 2018-01-13 Anna Marcinkiewicz 1976 Białobrzegi TAK 2018-03-21
530 2018-01-13 Anna Banach-Cyra 1979 Gdynia TAK 2018-03-21
531 2018-01-13 Adam Wachowiak 1989 Stanisławów Drugi TAK 2018-03-21
532 2018-01-13 Witold Kamiński 1973 Krępa Słupska TAK 2018-03-21
533 2018-01-13 Justyna Kamińska 1975 Krępa Słupska TAK 2018-03-21
534 2018-01-13 Piotr Tondys 1971 Łódź TAK 2018-03-21
535 2018-01-13 Artur Gieroszka 1983 Katowice TAK 2018-03-21
536 2018-01-13 Piotr Tabaczka 1975 Tarnowo Podgórne TAK 2018-03-21
537 2018-01-13 Artur Zjeżdżałka 1979 Pępowo TAK 2018-03-21
538 2018-01-13 Agnieszka Wawrzyniak 1988 Poznań TAK 2018-03-21
539 2018-01-13 Agnieszka Sułecka-Chłopicka 1964 Bialobrzegi TAK 2018-05-08
540 2018-01-13 Robert Wiśniewski 1977 Bialobrzegi
541 2018-01-13 Agnieszka Wiśniewska 1980 Bialobrzegi
542 2018-01-13 Magda Sodoś 1974 Bialobrzegi
543 2018-01-13 Dawid Bryk 1989 Dobre Miasto
544 2018-01-13 Czesław Chrzanowski 1960 Sosnowiec TAK 2018-03-21
545 2018-01-13 Ireneusz Borowicz 1983 Bydgoszcz TAK 2018-03-21
546 2018-01-13 Bartosz Bułaj 1989 Wrocław TAK 2018-03-21
547 2018-01-13 Sylwia Urban 1984 Ostrów Wlkp. TAK 2018-03-21
548 2018-01-13 Adam Kasica 1975 Grójec TAK 2018-03-21
549 2018-01-13 Aneta Jaworowska 1975 Złotoryja TAK 2018-03-21
550 2018-01-28 Damian Matysiak 1986 Gniezno TAK 2018-03-21
551 2018-01-28 Justyna Kośla 1980 Dębnica Kaszubska TAK 2018-03-21
552 2018-01-28 Paulina Kałużna-Skurpel 1987 Nowa Sól TAK 2018-09-13
553 2018-01-28 Tadeusz Nazim 1948 Skawina TAK 2018-03-21
554 2018-01-28 Łukasz Marszałek 1988 Szczyrk TAK 2018-03-21
555 2018-01-28 Zygmunt Michalik 1969 Podłęże
556 2018-01-28 Grzegorz Piotrowski 1980 Świdnica TAK 2018-03-21
557 2018-01-28 Michał Zieliński 1986 Wrocław TAK 2018-03-21
558 2018-01-28 Rafał Sadłowski 1981 Wrocław TAK 2018-03-21
559 2018-01-28 Iga Klimecka-Aksamit 1978 Błonie TAK 2018-03-21
560 2018-01-30 Rafał Dębski 1991 Bydgoszcz TAK 2018-03-21
561 2018-01-30 Tomasz Ciuła 1981 Kraków TAK 2018-03-21
562 2018-01-30 Tomasz Bartkowiak 1986 Wągrowiec TAK 2018-03-21
563 2018-02-07 Zuza Brzuszkiewicz 1995 Gdańsk TAK 2018-03-21
564 2018-02-07 Artur Stróżyk 1983 Bartodzieje TAK 2018-03-21
565 2018-02-07 Tadeusz Kowalczyk 1954 Kraków TAK 2018-03-21
566 2018-02-07 Rafał Kowalczyk 1988 Klony TAK 2018-03-21
567 2018-02-07 Artur Tomaszewski 1984 Borek Wielkopolski TAK 2018-03-21
568 2018-02-07 Maria Piechnik 1981 Trzemeszno TAK 2018-03-21
569 2018-02-07 Iga Klimecka-Aksamit 1978 Błonie TAK 2018-03-21
570 2018-02-22 Tomasz Wojnar 1972 Toruń
571 2018-02-22 Ligia Mynarska 1973 Bielsko-Biała TAK 2018-03-21
572 2018-02-22 Sylwester Mynarski 1972 Bielsko-Biała TAK 2018-03-21
573 2018-02-22 Tomasz Pyzik 1975 Gliwice TAK 2018-03-21
574 2018-02-22 Adam Widziński 1985 Poznań TAK 2018-03-21
575 2018-02-22 Małgorzata Dubiela 1976 Juszkowo
576 2018-02-22 Aleksandra Kwiatkowska 1991 Szczecin TAK 2018-03-21
577 2018-02-22 Arkadiusz Cieślak 1987 Śrem TAK 2018-03-21
578 2018-02-22 Mateusz Jędrusik 1989 Sarnów TAK 2018-03-21
579 2018-02-22 Ewa Sadkowska 1984 Wrocław TAK 2018-03-21
580 2018-02-22 Bogusław Bujak 1972 Warszawa TAK 2018-03-21
581 2018-03-16 Józef Hańczur 1961 Bytom TAK 2018-05-08
582 2018-03-16 Piotr Cybulski 1979 Góra
583 2018-03-16 Krystian Horwat 1986 Szczecin TAK 2018-05-08
584 2018-03-16 Jakub Łukasz Borek 1990 Barlinek TAK 2018-05-08
585 2018-03-22 Anna Kiwertz 1979 Poznań TAK 2018-05-08
586 2018-03-22 Joanna Bagińska 1970 Bielawa TAK 2018-05-08
587 2018-03-22 Robert Grypczyński 1969 Swarzędz TAK 2018-05-08
588 2018-03-22 Jacek Piechalak 1969 Rokietnica TAK 2018-05-08
589 2018-03-22 Krzysztof Oleksy 1970 Katowice TAK 2018-05-08
590 2018-03-22 Robert Szkoda 1985 Biłgoraj TAK 2018-05-08
591 2018-03-22 Alicja Kaniewska 1967 Grudziądz TAK 2018-05-08
592 2018-04-20 Barbara Skotny 1983 Wrocław TAK 2018-10-06
593 2018-04-20 Krzysztof Najda 1987 Wrocław TAK 2018-10-06
594 2018-04-20 Jan Hańczur 1961 Bytom TAK 2018-09-13
595 2018-04-20 Anna Bylewska 1983 Czerwonak
596 2018-04-20 Tomasz Nadolski 1974 Prabuty TAK 2018-10-06
597 2018-04-20 Tomasz Sikora 1958 Świdwin
598 2018-04-20 Anna Pasieczna 1990 Wrocław
599 2018-04-20 Andrzej Nowicki 1970 Wrocław TAK 2018-10-06
600 2018-04-20 Paweł Barański 1981 Wiechlice TAK 2018-05-08
601 2018-04-20 Katarzyna Marondel 1986 Bytom TAK 2018-09-13
602 2018-04-20 Marcin Kazanowski 1977 Kamieniec TAK 2018-09-13
603 2018-04-20 Patryk Dziuba 1995 Lubliniec
604 2018-04-20 Krzysztof Dziuba 1988 Lubliniec
605 2018-04-20 Zbigniew Remiszewski 1968 Mikołajki TAK 2018-10-06
606 2018-04-20 Tomasz Nejman 1974 Kruszewnia TAK 2018-09-13
607 2018-04-20 Beata Zawadzka 1971 Zgierz TAK 2018-10-06
608 2018-04-20 Paula Podlecka 1994 Piła
609 2018-04-20 Romuald Podlecki 1955 Piła
610 2018-04-20 Maciej Grzybek 1971 Wrocław
611 2018-04-20 Wojciech Budniak 1975 Warszawa TAK 2018-10-06