Zdobywcy Herbu maratonów 2019 – zweryfikowani

Poniżej prezentujemy listę zdobywców Herbu maratonów za rok 2019

Lista osób które przeszły pozytywną weryfikację.

Lp Data weryfikacji Imię Nazwisko Rocznik Miasto Darowizna Wysyłka
1 25-03-2019 Krzysztof Kozak 1966 Strzelno TAK 25-03-2019
2 25-03-2019 Mariusz Mówiński 1975 Jabłonna TAK 08-07-2019
3 19-06-2019 Wojciech Więczkowski 1974 Warszawa TAK 08-07-2019
4 19-06-2019 Szymon Ratajczyk 1984 Ostrów Wielkopolski TAK 08-07-2019
5 19-06-2019 Artur Flis 1986 Michałowice TAK 08-07-2019
6 19-06-2019 Beata Żebrowska 1970 Otrołęka TAK 25-06-2019
7 19-06-2019 Grzegorz Kornalski 1978 Twardogóra TAK 25-06-2019
8 19-06-2019 Andrzej Szarmach 1980 Płock TAK 25-06-2019
9 19-06-2019 Łukasz Schabek 1992 Czeladź TAK 25-06-2019
10 19-06-2019 Konrad Nowicz 1987 Żychlin TAK 25-06-2019
11 19-06-2019 Paweł Makarowski 1978 Warszawa TAK 25-06-2019
12 19-06-2019 Andrzej Rojek 1971 Olsztyn TAK 31-07-2019
13 19-06-2019 Agnieszka Rosa 1978 Tychy TAK 25-06-2019
14 06-07-2019 Ewelina Paradowska 1984 Nowogard TAK 08-07-2019
15 09-09-2019 Aleksander Kurkus 1971 Warszawa TAK 30-10-2019
16 09-09-2019 Patrycja Parfionow 1974 Karczew TAK 16-09-2019
17 29-09-2019 Marzena Kaczmarska 1978 Osiniec
18 29-09-2019 Mateusz Połczyński 1997 Zduńska Wola
19 29-09-2019 Grzegorz Lebuda 1975 Cwiklice TAK 29-10-2019
20 29-09-2019 Sylwia Urban 1984 Warszawa TAK 29-10-2019
21 29-09-2019 Szymon Karbowiak 1983 Krotoszyn TAK 29-10-2019
22 29-09-2019 Robert Rusek 1990 Świętochłowice TAK 29-10-2019
23 29-09-2019 Mateusz Jastrzembski 1990 Ruda Śląska TAK 29-10-2019
24 21-10-2019 Kamilla Witor 1966 Żytna TAK 29-10-2019
25 21-10-2019 Arkadiusz Kempiński 1971 Gdynia TAK 29-10-2019
26 21-10-2019 Rafał Kołbuc 1991 Wrocław TAK 29-10-2019
27 21-10-2019 Tomasz Kindryk 1980 Chrzanów TAK 29-10-2019
28 21-10-2019 Mariusz Dybał 1979 Raciborowice TAK 29-10-2019
29 21-10-2019 Mariusz Ślęzak 1793-01-25 Świdnik TAK 29-10-2019
30 21-10-2019 Łukasz Walczak 1985 Konin
31 21-10-2019 Mariola Bakalarska 1968 Warszawa TAK 29-10-2019
32 21-10-2019 Damian Konecki 1991 Moryń TAK 29-10-2019
34 21-10-2019 Karolina Kubicka 1987 Szczecin TAK
35 21-10-2019 Aleksander Chwałek 1980 Pruszków TAK 29-10-2019
36 21-10-2019 Daniel Jędrzejewski 1975 Nowa Wieś Rzeczna TAK 29-10-2019
37 21-10-2019 Igor Kaszewski 1989 Katowice TAK 29-10-2019
38 21-10-2019 Anna Dołęga 1979 Białystok TAK 29-10-2019
39 21-10-2019 Krzysztof Kozak 1981 Kraków TAK 29-10-2019
40 21-10-2019 Przemysław Szabłowski 1987 Warszawa TAK 29-10-2019
41 21-10-2019 Jacek Walac 1983 Grodzisk Mazowiecki TAK 29-10-2019
42 21-10-2019 Sylwester Cichowlas 1975 Poznań TAK 29-10-2019
43 21-10-2019 Mateusz Mercik 1982 Kraków TAK 29-10-2019
44 27-10-2019 Dorota Zowczak 1983 Komorniki TAK 29-10-2019
45 27-10-2019 Sławomir Stańczyk 1988 Stargard TAK 29-10-2019
46 27-10-2019 Paweł Stacha 1974 Siemianowice Śląskie TAK
47 27-10-2019 Krzysztof Kałamarz 1974 Wawrzeńczyce TAK 29-10-2019
48 27-10-2019 Jan Kałuski 1983 Koziegłowy TAK 29-10-2019
49 27-10-2019 Krzysztof Graniczny 1980 Daszewice TAK 29-10-2019
50 27-10-2019 Jarosław Szabuńko 1975 Trzechel
51 27-10-2019 Ewa Kulczyk 1988 Gdynia
52 27-10-2019 Katarzyna Lange 1987 Gdańsk TAK 29-10-2019
53 08-11-2019 Guzel Majewska 1968 Pyskowice
54 08-11-2019 Zbigniew Roszak 1988 Gniewkowo TAK
55 08-11-2019 Grzegorz Trzciński 1964 Prabuty
56 08-11-2019 Marcin Kulczyk 1977 Gdynia
57 08-11-2019 Kamil Motyka 1984 Jarosław
58 08-11-2019 Magdalena Mackiewicz 1979 Szczecin TAK
59 08-11-2019 Agnieszka Goździcka 1974 Strzelce Krajeńskie TAK