Zdobywcy Herbu maratonów 2018 – zweryfikowani

Poniżej prezentujemy listę zdobywców Herbu maratonów za rok 2018

Lista osób które przeszły pozytywną weryfikację.

Lp Data weryfikacji Imię Nazwisko Rocznik Miasto Darowizna Wysyłka
1 29-08-2018 Andrzej Szarmach 1980 Płock TAK 13-09-2018
2 29-08-2018 Monika Ziemkowska 1975 Żarów TAK 09-10-2018
3 29-08-2018 Leszek Przybylski 1972 Luboń
4 29-08-2018 Tomasz Niewieczerzał 1989 Bełchatów TAK 13-09-2018
5 29-08-2018 Lech Urlicki 1950 Nowa Sól TAK 14-09-2018
6 29-08-2018 Damian Mika 1969 Racibórz TAK 14-09-2018
8 08-09-2018 Małgorzata Molska 1968 Kłodawa TAK 09-10-2018
9 06-10-2018 Krzysztof Stokwiszewski 1984 Otwock TAK 09-10-2018
10 06-10-2018 Jakub Ostaszewski 1971 Warszawa TAK 09-10-2018
12 06-10-2018 Jakub Kostrowicki 1981 Piła TAK 09-10-2018
14 29-10-2018 Bogdan Kowalczyk 1962 Warszawa TAK 21-11-2018
15 29-10-2018 Patrycja Parfionow 1974 Karczew TAK 27-10-2018
16 29-10-2018 Dorota Czech 1976 Wrocław TAK 27-10-2018
17 29-10-2018 Sławomir Łuczak 1961 Tychy TAK 27-10-2018
18 29-10-2018 Sławomir Łuczak 1961 Tychy
19 29-10-2018 Zbigniew Kondera 1975 Piła TAK 27-10-2018
20 29-10-2018 Katarzyna Jędruch 1986 Szczecin TAK 27-10-2018
21 29-10-2018 Ewa Wzorek 1996 Wilków TAK 27-10-2018
22 29-10-2018 Łukasz Daniel 1985 Gdów TAK 05-11-2018
23 29-10-2018 Marek Będźkowski 1968 Ostrołęka TAK 27-10-2018
24 29-10-2018 Marek Kowalczyk 1976 Zloty-Stok TAK 27-10-2018
25 29-10-2018 Dominik Frąckowiak 1988 Nietążkowo TAK 03-12-2018
26 29-10-2018 Krzysztof Szlósarczyk 1989 Myślenice TAK 27-10-2018
27 29-10-2018 Maciej Kogutek 1977 Środa Śląska TAK 27-10-2018
28 29-10-2018 Kazimierz Sosna 1959 Bieruń TAK 27-10-2018
29 29-10-2018 Roksana Szymańska 1978 Poznań
30 29-10-2018 Grzegorz Kozłowski 1983 Września TAK 27-10-2018
31 29-10-2018 Łuksz Pawlik 1982 Wieliczka TAK 21-11-2018
32 29-10-2018 Marlena Tabisz 1975 Wrocław
33 29-10-2018 Damian Modranka 1992 Sieradz TAK 21-11-2018
34 29-10-2018 Mirosław Potoczny 1974 Jaworzno TAK 27-10-2018
35 29-10-2018 Przemysław Wołczek 1797-07-17 Strzegom TAK 21-11-2018
36 29-10-2018 Mieczysław Kempisty 1967 Ugniewo TAK 27-10-2018
37 29-10-2018 Paweł Cybulski 1978 Lubin
38 03-11-2018 Artur Iwański 1975 Krapkowice TAK 21-11-2018
40 03-11-2018 Wioletta Kościelniak 1980 Prudnik TAK 05-11-2018
41 03-11-2018 Leszek Jastrzębski 1954 Prudnik TAK 05-11-2018
42 03-11-2018 Krzysztof Zimowski 1982 Bełchatów TAK 05-11-2018
43 03-11-2018 Artur Zjeżdżałka 1979 Pepowo TAK 05-11-2018
44 03-11-2018 Tomasz Waligórski 1972 Gdynia TAK 21-11-2018
45 03-11-2018 Agnieszka Torzewska 1974 Warszawa TAK 21-11-2018
46 03-11-2018 Janusz Torzewski 1973 Warszawa TAK 21-11-2018
47 16-11-2018 Łukasz Kuciński 1992 Elbląg TAK 21-11-2018
48 16-11-2018 Bogusława Kupibida 1959 Katowice TAK 21-11-2018
49 16-11-2018 Barbara Kusio 1983 Chrzanow TAK 21-11-2018
50 20-11-2018 Mirosław Kołodziejczyk 1958 Leśna
51 20-11-2018 Tadeusz Nazim 1948 Skawina
52 12-12-2018 Zdzisław Krzekotwski 1959 Bierutów TAK
53 12-12-2018 Marcin Kuc 1973 Siemianowice Śląskie TAK
54 12-12-2018 Mariusz Łobos 1970 Wałbrzych TAK
55 12-12-2018 Mieczysław Mystkowski 1965 Warszawa TAK
56 12-12-2018 Michał Florek 1984 Kraków TAK
57 31-12-2018 Mariusz Stec 1981 Szczyrk
58 31-12-2018 Andrzej Rojek 1971 Olsztyn TAK
59 31-12-2018 Artur Mackiewicz 1975 Szczecin
60 31-12-2018 Konrad Strzelecki 1973 Kruszyn TAK
61 31-12-2018 Dariusz Wysocki 1966 Malbork
62 10-01-2018 Tomasz Troka 1970 Chojnice TAK
63 10-01-2018 Małgorzata Podulka 1986 Kłodzko TAK
64 10-01-2018 Maciej Wiszniewski 1973 Tarnów
66 10-01-2018 Rafał Moritz 1976 Barcin
67 10-01-2018 Przemysław Murawski 1970 Warszawa TAK