Zdobywcy herbu maratonów 2017 – zweryfikowani

Poniżej prezentujemy listę zdobywców Herbu półmaratonów za rok 2017

Lista osób które przeszły pozytywną weryfikację.

Lp Data weryfikacji Imię Nazwisko Rocznik Miasto Darowizna Wysyłka
1 2017-07-30 Marcin Chorzępa 1987 Jelcz-Laskowice TAK 2017-12-05
2 2017-07-30 Tomasz Waligórski 1972 Gdynia TAK 2018-03-09
3 2017-07-30 Wiesław Chwiałkowski 1959 Toruń TAK 2017-12-19
4 2017-07-30 Jerzy Jagielski 1984 Jawor TAK 2017-12-05
5 2017-07-30 Jarosław Kolawa 1969 Lubin TAK 2017-12-19
6 2017-07-30 Wiesław Dul 1952 Jelenia Góra TAK 2017-12-04
7 2017-10-03 Grzegorz Bigos 1979 Jaworzno TAK 2017-12-04
8 2017-10-03 Tomasz Zinko 1989 Pieniężno TAK 2017-12-05
9 2017-10-03 Mariusz Łętowski 1974 Nawodna TAK 2018-03-09
10 2017-10-03 Grzegorz Zdyb 1973 Leśniów Wielki TAK 2017-12-05
11 2017-10-03 Wiesław Szydłowski 1965 Żarów
12 2017-10-03 Mariusz Wysocki 1962 Prabuty TAK 2017-12-05
13 2017-10-03 Alicja Wysocka 1970 Prabuty TAK 2017-12-05
14 2017-10-03 Marek Mesjasz 1985 Lubin TAK 2017-12-05
15 2017-10-03 Eugeniusz Śnieżko 1982 Warszawa
16 2017-10-03 Tomasz Kubicki 1969 Olesnica TAK 2017-12-05
17 2017-10-03 Wojciech Kujatt 1977 Gdynia FREE 2017-12-19
18 2017-10-03 Dariusz Kurenda 1981 Radzyn Podlaski
19 2017-10-03 Krzysztof Budzyński 1985 Warszawa TAK 2017-12-05
20 2017-10-03 Grzegorz Krawczyk 1975 Radom TAK 2017-12-05
21 2017-10-03 Kamil Domagała 1991 Zabrze TAK 2017-12-05
22 2017-10-03 Andrzej Kurenda 1983 Radom
23 2017-10-03 Przemysław Miłoszewski 1973 Bogatynia
24 2017-11-04 Joanna Zybała 1989 Łąkociny TAK 2017-12-05
25 2017-11-04 Piotr Jakubowski 1978 Chełm TAK 2017-12-19
26 2018-01-07 Marcin Ubych 1977 Łódź TAK
27 2017-11-04 Marek Andruszków 1986 Skwierzyna TAK 2017-12-19
28 2017-11-04 Krzysztof Zakościelny 1965 Więcbork TAK 2017-12-21
29 2017-11-04 Piotr Grapatyn 1976 Bydgoszcz TAK 2017-12-19
30 2017-11-04 Jacek Chojnacki 1979 Toruń TAK 2017-12-19
31 2017-11-04 Piotr Pękała 1971 Koszalin TAK 2017-12-19
32 2017-11-05 Izabela Piątkowska 1984 Szczecin TAK 2017-12-05
33 2017-11-06 Marek Hałas 1969 Wrocław TAK 2018-03-09
34 2017-11-06 Krzysztof Gołębiowski 1974 Chełm TAK 2017-12-19
35 2017-12-02 Grażyna Nowak 1964 Chełm
36 2017-12-02 Leszek Łukasik 1959 Oława TAK 2017-12-19
37 2017-12-02 Krzysztof Dudek 1974 Udanin TAK 21-12-2017
38 2017-12-02 Justyna Bielak 1992 Lesko TAK 21-12-2017
39 2017-12-02 Zbigniew Kondera 1975 Piła
40 2017-12-02 Henryk Chudy 1955 Sławno FREE 2017-12-05
41 2017-12-02 Gabriela Knapczyk-Kania 1974 Bieńkówka
42 2017-12-02 Agnieszka Wszołek 1978 Chrzanów FREE 2017-12-05
43 2017-12-02 Adam Maliszewski 1992 Poznań TAK 2017-12-21
44 2017-12-03 Justyna Bujak 1984 Gdynia FREE 2017-12-19
45 2017-12-05 Michał Skowroński 1981 Ostrołęka TAK 2017-12-21
46 2017-12-09 Kamil Wollny 1992 Kornice TAK 2017-12-14
47 2017-12-09 Damian Mika 1969 Racibórz TAK 2017-12-21
48 2017-12-09 Marcin Pietraszek 1991 Warszawa
49 2017-12-09 Mariusz Kocoń 1968 Opole TAK 2017-12-21
50 2017-12-15 Diana Godlewska 1988 Łomża TAK 2017-12-29
51 2017-12-15 Roman Trocha 1963 Dzierżoniów TAK 2017-12-29
52 2017-12-15 Olga Żędzian 1992 Kraków TAK 2018-03-09
53 2017-12-15 Wiktor Staszewski 1991 Bytom TAK 2017-12-29
54 2017-12-15 Andrzej Majewski 1951 Dąbrowa Górnicza FREE 2017-12-21
55 2017-12-20 Łukasz Paweł Torzecki 1986 Świebodzice TAK 2018-01-29
56 2017-12-20 Przemek Stupnowicz 1995 Łódź TAK 2018-03-09
57 2017-12-20 Tomasz Nowak 1981 Janowiec Wielkopolski TAK 2017-12-29
58 2018-01-07 Marek Lik 1966 Chełm TAK 2018-01-29
59 2018-01-07 Łukasz Cygan 1984 Kraków TAK 2018-01-29
60 2018-01-07 Mateusz Gumkowski 1993 Kwidzyn TAK 2018-03-09
61 2018-01-07 Rafał Paluszkiewicz 1976 Luboń TAK 2018-03-09
62 2018-01-07 Włodzimierz Kęder 1966 Kraków TAK 2018-03-09
63 2018-01-07 Marcin Śliżewski 1969 Szczecin TAK 2018-03-09
64 2018-01-07 Konrad Strzelecki 1973 Kruszyn TAK 2018-03-09
65 2018-01-07 Krzysztof Kozak 1966 Strzelno TAK 2018-03-21
66 2018-01-07 Jakub Abrahamowicz 1988 Rybnik TAK 2018-03-22
67 2018-01-28 Violetta Paul 1974 Gliwice TAK 2018-03-22
68 2018-01-28 Joanna Dębska 1975 Gliwice TAK
69 2018-01-28 Ewa Susmarska 1996 Poznań TAK 2018-03-22
70 2018-02-07 Arūnas Dubinskas 1974 Vilnius TAK
71 2018-02-07 Saulius Litvinavicius 1973 Vilnius TAK
72 2018-02-22 Marek Czapek 1973 Gliwice TAK 2018-03-22
73 2018-02-22 Sylwia Krause 1974 Radlin TAK 2018-03-22
74 2018-02-22 Dariusz Krause 1973 Radlin TAK 2018-03-22
75 2018-02-22 Beata Golka 1981 Dąbrowa Górnicza
76 2018-04-20 Marcin Kazanowski 1977 Kamieniec TAK
77 2018-04-20 Katarzyna Marondel 1986 Bytom TAK
78 2018-04-20 Henryk Tiszbierek 1972 Bargłówka