Gdynia_podsumowanie

Gdynia_podsumowanie

Podsumowanie sezonu 2017 cyklu Gdynia Weekend Maraton

Zwycięzcami sezonu 2017 pod względem ilości przebiegniętych maratonów są odpowiednio:

Miejsce 1:

Dariusz Darowski

Miejsce 2:

Izabela Dziedzic

Miejsce 3

Wojciech Kujatt

 

Rekord trasy z wynikiem 3:19:20 ustanowił Dariusz Darowski

Łącznie wszyscy zawodnicy w ramach cyklu Gdynia Weekend Maraton w roku 2017 pokonali dystans 4599,3 km.

Pełne zestawienie ilości biegów oraz dystansu w poniższej tabeli:

Miejsce Ilość biegów Imię i nazwisko Miasto Dystans Czas Tempo
1 12 Dariusz Darowski Księginice 506,3 58:56:43 06:59
2 12 Izabela Dziedzic Gdańsk 506,3 64:34:05 07:39
3 10 Wojciech Kujatt Gdynia 422,0 49:54:24 07:06
4 7 Zygmunt Łuczkowski Bydgoszcz 295,4 33:28:00 06:48
5 6 Andrzej Grzybała Łomża 253,2 26:29:01 06:17
6 6 Aleksa Motylska Mogilno 253,2 27:03:08 06:25
7 6 Jędrzej Rynkiewicz Martiany 253,2 32:04:29 07:36
8 5 Jarosław Strykowski Poznań 211,0 20:20:45 05:47
9 5 Paweł Szulwach Gdańsk 211,0 20:52:00 05:56
10 5 Przemysław Torłop Gdańsk 211,0 24:11:26 06:53
11 3 Stanisław Giemza Bielsko-Biała 126,6 15:41:44 07:26
12 3 Justyna Bujak Gdynia 126,6 15:54:37 07:32
13 2 Arkadiusz Radtke Nowiny 84,4 7:15:36 05:10
14 2 Robert Radtke Nowiny 84,4 7:39:41 05:27
15 2 Roman Oskierko Lubsko 84,4 7:56:58 05:39
16 2 Bogusław Maciejewski Kwidzyn 84,4 9:04:19 06:27
17 1 Jacek Długosz Kielce 42,2 3:20:48 04:46
18 1 Krzysztof Grzegoeek Poznań 42,2 3:48:08 05:24
19 1 Mirosław Walder Gdańsk 42,2 4:21:27 06:12
20 1 Marcin Bogucki Sopot 42,2 4:21:58 06:13
21 1 Jan Pobłocki Gdańsk 42,2 4:23:00 06:14
22 1 Paweł Englert Gdynia 42,2 4:26:00 06:18
23 1 Agnieszka Kotowska Gdańsk 42,2 4:27:31 06:20
24 1 Tomasz Kantecki Bolszewo 42,2 4:37:13 06:34
25 1 Stanisław Winnicki Rów 42,2 4:37:54 06:35
26 1 Mariusz Kordek Żnin 42,2 4:56:01 07:01
27 1 Radosław Kędra Żnin 42,2 4:56:02 07:01
28 1 Alicja Lubecka Żnin 42,2 4:56:02 07:01
29 1 Rafał Szewczyk Gdynia 42,2 4:56:08 07:01
30 1 Jarosław Koch Malbork 42,2 4:56:09 07:01
31 1 Klałdia Lipińska Gdynia 42,2 5:14:30 07:27
32 1 Wioletta Czuryńska Gdynia 42,2 5:19:16 07:34
33 1 Anna Rogowska Gdynia 42,2 5:45:15 08:11
34 1 Łukasz Witowski Gdynia 42,2 5:49:33 08:17
35 1 Wiktor Adamik Gdynia 42,2 5:55:11 08:25
36 1 Andrzej Karlak Warszawa 42,2 5:59:03 08:31
37 1 Ewa Kasierska Poznan 42,2 6:05:00 08:39